P0

Politika

Klaipėdoje susitiks Baltijos šalių gynybos ministrai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-22


Gegužės 24-ąją, ketvirtadienį, Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų štabe Klaipėdoje krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis susitiks su Estijos ir Latvijos gynybos ministrais Jüri Luiku ir Raimondu Bergmaniu.

Raimundas Karoblis. EU2017EE Estonian Presidency nuotr,

Susitikimo metu ministrai planuoja aptarti gynybos ir saugumo politikos regione aktualijas, Baltijos šalių bendradarbiavimą gynybos ir saugumo srityje,  kalbėti apie pasiruošimą  birželį vyksiančiam  NATO gynybos ministrų susitikimui, o liepą –  NATO viršūnių susitikimui, bendradarbiavimą su strateginiais partneriais.

Ministrai pasirašys ir bendrąjį bendradarbiavimo komunikatą.

Ministrai taip pat apsilankys Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų stebėjimo centre,  po susitikimo vyks į suskystintų gamtinių dujų terminalą.

Anot Krašto apsaugos ministerijos, bendradarbiavimas su Baltijos šalimis yra vienas pagrindinių Lietuvos tarptautinio bendradarbiavimo prioritetų. Du kartus per metus vyksta Baltijos šalių gynybos ministrų ir kariuomenių vadų susitikimai. Taip pat reguliariai susitinka politikos direktoriai, jungtinių štabų viršininkai, oro, sausumos, jūrų, specialiųjų pajėgų vadai  ir įvairaus lygio ekspertai.


  2018-05-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt