P0

Švietimas

Klaipėdos universitete stažuojasi magistrantai iš Astanos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-22


Klaipėdos universitete (KU) dviejų savaičių stažuotę atliko Kazachstane įsikūrusio Astanos medicinos universiteto magistrantūros medicinos studentai.

KU ir Astanos medicinos universitetas 2013 m. yra pasirašę tarpusavio supratimo memorandumą dėl akademinio bendradarbiavimo. Intensyvus universitetų bendradarbiavimas vyksta iki šiol. Magistrantai ir doktorantai iš Kazachstano porą kartų per metus atvyksta klausyti paskaitų į KU Sveikatos mokslų fakultetą (SvMF), praneša KU.

KU nuotr.

Medicinos magistrantams dėstė KU SvMF Medicinos technologijų katedros vedėjas prof. dr. Arvydas Martinkėnas bei prof. habil. dr. Kęstutis Kardelis.

Švietimo vidus

Antradienį 22 studentai iš Kazachstano lankėsi pas laikinai KU rektoriaus pareigas einantį prof. dr. Artūrą Razbadauską. Praktikuojantys įvairių sričių medikai iš Kazachstano KU rektoriui pasakojo apie savo įspūdžius Lietuvoje.

„Džiaugiamės dėstytojų profesionalumu ir puikiai pateikiama informacija paskaitų metu. Taip pat čia Lietuvoje labai geras oras, o Klaipėdoje graži aplinka: jūra, šalia universiteto parkas, kur galima pasivaikščioti“, – pasakojo studentai iš Kazachstano.

Studentai pažymėjo, kad Klaipėdoje žmonės puikiai kalba ir rusiškai, ir angliškai. „Smagu matyti, kad Klaipėdoje žmonės yra aktyvūs, sportuoja, važinėja dviračiais, leidžia laisvalaikį su šeimomis“.

Trečiadienį studentai planuoja lankytis Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.


  2018-05-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt