Kultūra

Vėl ieško direktoriaus Muzikiniam teatrui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-23


Kultūros ministerija paskelbė antrąjį konkursą į Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovo pareigas.

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras be vadovo liko kai kadencijos nebaigęs Jonas Sakalauskas laimėjo konkursą ir nuo kovo 1 d. buvo paskirtas Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovu. Martyno Vainoriaus nuotr.

Pirmajame konkurse dalyvavo du pretendentai – vilnietis kompozitorius Antanas Jasenka ir Vytauto Didžiojo universiteto kamerinio orkestro direktorė Rita Bieliauskaitė, tačiau nė vienas iš jų nesurinko būtino balų minimumo.

Pagal Konkursų į nacionalinių, valstybinių ir savivaldybių teatrų ir koncertinių įstaigų vadovų pareigas tvarkos aprašą kandidatai, surinkę mažiau kaip 60 procentų didžiausio galimo balų skaičiaus už programos vertinimą ir pokalbį su komisija, laikomi nepraėjusiais konkurso.

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras be vadovo liko, kai kadencijos nebaigęs Jonas Sakalauskas laimėjo konkursą ir nuo kovo 1 d. buvo paskirtas Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovu.

Norintieji vadovauti teatrui privalo turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą meno, humanitarinių arba socialinių mokslų srities išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį), ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį, mokėti bent vieną iš trijų Europos Sąjungos darbo kalbų (anglų, prancūzų ar vokiečių). Jie taip pat privalo pateikti teatro 5 metų perspektyvinės veiklos programą.

Su konkursą laimėjusiu asmeniu sudaroma terminuota darbo sutartis penkeriems metams.

Pretendentų dokumentai priimami iki birželio 12 d. įskaitytinai.


Kultūros straipsnių vidus

kultūros straipsnių vidus 10

2018-05-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt