P0

Fotoreportažai, Sportas

Pažadėjo ir toliau remti “Dragūną”

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-05-24


Praėjusią savaitę Lietuvos rankinio lygos čempionų vardus iškovojusius Klaipėdos “Dragūno” rankininkus ketvirtadienį priėmęs uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas patikino, kad kitąmet 20-metį minėsiantis klubas turėtų sulaukti adekvačios šiai progai Savivaldybės paramos.

„Dragūno“ komandai miesto valdžia įteikė asmenines padėkas ir dovanos bei Klaipėdos miesto vėliavą. „Dragūnas“ atsilygino rankinio kamuoliu su komandos žaidėjų parašais ir vardiniais marškinėliais, skirtais merui. Martyno Vainoriaus nuotr.

“Nusipelnėte būti įvertinti ir neprašant. Pastovumas – didžioji jūsų vertybė. Esate Klaipėdos pasididžiavimas. Galima pajuokauti, kad po šio sezono jau greitesni už šviesą. Tiek pripratinote prie aukso, kad sidabras būtų keista. Nenuleiskit kartelės. Kiek galėsime, kuo galėsime, tuo ir prisidėsime“, – kalbėjo Klaipėdos meras.

„Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas savo ruožtu pabrėžė, kad klubui miesto parama yra itin svarbi.

„Be jos mes būtume niekas”, – sakė A. Juškėnas.

“Dragūno” kapitonas Arvydas Bučius, vienintelis iš dabartinės ekipos per 9 metus laimėjęs visus 8 čempionų titulus, sakė, jog, jo nuomone, šis sezonas buvo pats sunkiausias.

“Ypač skausmingai dėl traumų nukentėjom. Pirmais metais atvykęs jaunimas traukė, tempė komandą į priekį. Labai daug jų dėka ištempėme pergalių”, – sakė kapitonas.

Pasak A. Juškėno, jau aišku, kad ekipą paliks trys žaidėjai, bet jis dar neatskleidė kas keliasi į kitas komandas.

“Tikimės pagalbos ir pabandyti stiprėti”, – sakė strategas.

„Dragūno“ komandai miesto valdžia įteikė asmenines padėkas ir dovanos bei Klaipėdos miesto vėliavą. „Dragūnas“ atsilygino rankinio kamuoliu su komandos žaidėjų parašais ir vardiniais marškinėliais, skirtais merui.


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2018-05-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt