P0

Miestas

Klaipėdiečiams – pareigūnų patarimai prie kavos puodelio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-25


Artėjant Europos kaimynų dienai, ketvirtadienio pavakarę uostamiesčio Prevencijos skyriaus pareigūnai kaimyniškai pakvietė klaipėdiečius pokalbiui „kava su policininku“.

Policijos nuotr.

Susitikime dalyvavo ir Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus atstovai. Paragauti policininkų paruoštos kavos prie Žvejo paminklo stabtelėjo ir Klaipėdos miesto meras.

Kaip sakė Prevencijos skyriaus viršininkė Rasa Bekėžienė, žmonės teiravosi pačių įvairiausių dalykų. Juos domino, kaip elgtis, jei triukšmauja kaimynai, gyvūnų laikymo taisyklių nuostatos, eismo saugumo klausimai ir kt.

Su mažaisiais susitikimo dalyviais bendravo, balionus jiems teikė ir saldainiais vaišino policijos bičiulis Amsis.

Pranešama, kad Klaipėdos pareigūnai, laikydamiesi bendros Lietuvos policijos nuostatos kuo mažiau dirbti kabinetuose ir kuo daugiau – tiesiogiai bendrauti su žmonėmis, ir ateityje organizuos panašius susitikimus.


2018-05-25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt