P0

Kriminalai ir nelaimės

Nukentėjo vaikai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-26


Policija praneša apie du incidentus, kuriuose nukentėjo vaikai.

Ketvirtadienį per pamoką mokytojas pargriovė mokinį. Pranešama, kad Dariaus ir Girėno g. esančioje mokykloje nepilnametį, gimusį 2005 m., mokytojas suėmė už rankos, ją pasuko, vaiką prispaudė prie sienos ir jį pargriovė. Mažametis dėl fizinio skausmo sukėlimo į medikus nesikreipė, tačiau policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Penktadienį policijoje gautas 40-metės mamos pareiškimas. Jame moteris teigia, kad tą dieną 13 val. priešais vieną Naujakiemio g. namą esančiame parkelyje du nepažįstami nepilnamečiai sumušė jos nepilnametį sūnų, gim. 2002 m. Vaikų ligoninėje paaugliui nustatytas nosies lūžis, galvos sumušimas bei antakio žaizda.


  2018-05-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt