P0

Orai

Nuo ketvirtadienio karščiai atslūgs

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-28


Turime dvi naujienas ir abi – geros.

Nebūdinga šiam metų laikui šiluma, džiuginanti atostogaujančius pajūryje, vis dar laikysis, o dvi artimiausias dienas net kils aukštyn, tačiau tie, kam iki 29 laipsnių svilintis karštis yra sunkiai pakeliamas, jau nuo ketvirtadienio galės atsikvėpti. Visgi lietaus visą šią savaitę nenumatoma.

Palmiros Mart nuotr.

Pasak Jūrinių prognozių grupės budinčiosios sinoptikės Juditos Navašinskienės, artimiausiomis paromis bus ne tik šilta, bet ir karšta. Artimiausią naktį prognozuojama 14-16, o dieną – 26 -28 laipsnių šiluma. Tačiau dieną keisis vėjo kryptis, jis jau pūs nebe iš rytų, o iš vakarų – šiaurės vakarų ir kiek sustiprės – iki 5-9 m/s. , dieną gali būti ir nemažai debesų, tai gelbės nuo svilinančio karščio.

Užtat trečiadienį jau prognozuojama tikra šutra: naktį 15-17 laipsnių, o dieną termometro stulpelis gali priartėti ir prie 30-ties laipsnių padalos.

“Ketvirtadienio naktis dar bus šilta, 15-17 laipsnių, o dieną jau bus  tik 22-24 laipsniai šilumos, pradės po truputį orelis vėsti, vėjas pasiskus iš šiaurės”, –  komentavo sinoptikė.

Dar labiau orai atvės penktadienį ir šeštadienį. Penktadienio naktį temperatūra kris iki 12-14 laipsnių, dieną laikysis 18-20 laipsnių šiluma, o šeštadienį ji dar žemės ir jau besieks vos 17-19 laipsnių.

Pasak sinoptikės, sugrįš normali, birželio pradžiai būdinga ir net šiek tiek aukštesnė, nei įprastai, temperatūra. “Tačiau lietaus iki pat savaitės pabaigos neprognozuojame”, – šios savaitės orus apibendrino J. Navašinskienė.

 


  2018-05-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt