P0

Švietimas

Vaikų vasaros poilsiui – 50 000 eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-28


Klaipėdos miesto savivaldybė praneša, kad pirmadienį Savivaldybės administracijos direktorius savo įsakymu patvirtino Vaikų vasaros poilsio programas (VVPP) 2018 metams bei jų lėšų paskirstymą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pranešama, kad šiemet Savivaldybės administracija vaikų poilsiui skyrė 50 tūkst. eurų. Konkursui buvo pateiktos 49 VVPP. Iš jų – 40 skirtas finansavimas iš Savivaldybės biudžeto lėšų. VVPP teikėjai planuoja užimti daugiau kaip 3000 Klaipėdos miesto vaikų.

Teigiama, kad vaikų vasaros programos skirtos visiems Klaipėdos miesto vaikams nuo 6 iki 18 metų, programos skirtos tenkinti įvairius vaikų poreikius: sporto, šokių, menų, turizmo, edukacijos, vaikams su spec. poreikiais ir kt.

Švietimo vidus

Savivaldybė ragina tėvelius ir globėjus registruoti vaikus į VVPP organizuojančias įstaigas, susisiekti su VVPP koordinatoriais, kurie detaliau pristatys programas ir atsakys į rūpimus klausimus.

Vaikų vasaros poilsio programų sąrašas ir koordinatorių adresai – čia.


  2018-05-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt