P0

Švietimas

Į Klaipėdos universitetą sugrąžintos dar 5-ios studijų programos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-29


Klaipėdos universitetas (KU) praneša, kad gegužės 24 dieną Studijų kokybės vertinimo centras (SKVC) panaikino ribojamą akreditaciją dar trims KU bakalauro ir dviem magistrantūros studijų programoms.

Studijų kokybės vertinimo centrui atnaujinus studijų programų akreditavimo sąrašą, priėmimas šią vasarą Klaipėdos universitete, be kitų studijų programų, bus vykdomas į informatikos, informatikos inžinerijos ir mechanikos inžinerijos studijų programas. Be to, bus galima rinktis magistrantūros studijų programas  dvasinis konsultavimas ir asistavimas ir techninių informacinių sistemų inžinerija.

Laikinai einantis KU rektoriaus pareigas prof. dr. Artūras Razbadauskas džiaugiasi, kad klaipėdiečiai ir regiono moksleiviai informacinių technologijų bei inžinerijos mokslus galės rinktis čia pat, Klaipėdos universitete.

„Švietimo ir mokslo ministerijos sprendimuose akcentuojama, kad KU turi būti stiprūs inžineriniai, jūrų technologijų bei informacinių technologijų mokslai. Be to, šios studijų programos svarbios Klaipėdos miestui ir regionui, nes įgyvendinant „Mėlynojo proveržio“ strategiją šių specialistų poreikis regione tik didės“, – cituojamas laikinasis rektorius.

Primenama, kad balandžio mėn. SKVC teigiamai įvertino biologijos, vadybos, logistikos, rekreacijos ir turizmo bakalauro studijų programas bei ichtiologijos ir žuvininkystės, choreografijos, rinkodaros, rekreacijos ir turizmo vadybos, tarptautinių turizmo renginių vadybos, inovacijų vadybos ir technologijos, sveikatos priežiūros vadybos ir verslo vadybos magistrantūros studijų programas.

Priėmimas į KU prasidės birželio 1 d. Daugiau apie studijų programas ir priėmimo taisykles – čia.


  2018-05-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt