P0

Kultūra

Skulptūrų parke – performanso premjera

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-29


Šį šeštadienį, birželio 2 d., 12.30 val. Klaipėdos skulptūrų parke vyks neįprasta premjera –  performansas “Pradžia”. Jį kartu su neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ nariais bei moksleiviais sukūrė „PADI DAPI Fish“ šokio studija.

Grįžimas į pradžią, tai grįžimas į savo kūną, kuris yra mūsų namai ir įrankis pažinti ir suprasti pasaulį, sakoma studijos pranešime spaudai.

Organizatorių nuotr.

Performanso metu bus ieškoma ryšio vienas su kitu, su savo kūnu, su aplinka. Trisdešimt atlikėjų, šokiu ir skambančiais muzikiniais instrumentais apgyvendins Skulptūrų parko erdves, kurdami meditatyvius peizažus. Žiūrovai bus kviečiami pasinerti į vyksmą stebint, klausantis ir mėgaujantis medžių bei žmonių kuriamais gyvaisiais paveikslais.

Projekto autorė judesio terapijos praktikė Dovilė Binkauskaitė, muzika Lino Švrino, scenografija Renatos Valčik.

Atlikėjai: Inga Kuznecova, Eiva Dobilaitė, Gintarė Marija Ščavinskaitė, Jurgita Bernotavičiūtė, Andrej Agafonov, Audra Giedraitytė, Rita Rimkutė, Vaiva Komskytė, Natalija Zemlianskaja, Vainius Mockus, Vaidas Stankus, Jolanta Naujokaitė, Marina Bondareva, Karolina Mauliute, Žavinta Jokimčiūtė, Indrė Milkevičiūte, Vita Glinskytė, Rasa Želnytė, šiuolaikinio šokio studija Balkono lydekos ir KVLC šiuolaikinio šokio studija Jazz Up, Karalienės Mortos mokyklos Klaipėdoje mokinės, šokio teatro „PADI DAPI Fish“ šokio studija.

Renginys nemokamas, jį iš dalies finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.

Organizatorių nuotr.

INFORMACIJA

Šis performansas – tai penktus metus besitęsiančio edukacinio – terapinio projekto „Jungtys“ kulminacija. Projekto tikslas – negalią turinčių žmonių socialinė įtrauktis, pasitelkiant judesio, šokio ir muzikos terapiją. Per jo vykdymo metus sukurtas dokumentinis filmas, pasakojantis apie neįgaliųjų kasdienybę socialiniuose centruose, surengtos 23 kūrybinės šokio dirbtuvės su šokėjais, neįgaliųjų centro „Klaipėdos lakštutė“ nariais bei moksleiviais, studentais ir kitomis bendruomenėmis. Jų metu vyko terapiniai judesio užsiėmimai, refleksijos ir diskusijos. Susitikimų metu rinkta idėjinė ir judesio medžiaga tapo performanso „Pradžia“ dalimi.

 

 


  2018-05-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt