P0

Švietimas

Palangos moksleivės – “Temidės” prizininkės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-05-30


Finaliniame Vilniuje vykusiame Lietuvos policijos organizuojamame teisės žinių konkurso „Temidė“ etape, kuriame varžėsi 10 geriausių, ankstesniuose etapuose nugalėjusių moksleivių komandų, Klaipėdos apskričiai atstovavusios Palangos senosios gimnazijos moksleivės užėmė garbingą II-ąją vietą.

Kaip sakė merginas lydėjusi bendruomenės pareigūnė Inga Astrauskienė, palangiškės abiturientės ir viena su jomis komandoje dalyvavusi vienuoliktokė siekė maksimalaus rezultato, tačiau taškų skaičiumi palangiškes pralenkė ir konkurso nugalėtojais tapo Alytaus moksleiviai.

Šiais metais atnaujinto tradicinio konkurso formatą sudarė trys svarbiausios rungtys – „Protų mūšis“, „Pabėgimo kambarys“ ir orientavimosi varžybos, surengtos nuotykių žaidimo „Encounter“ pavyzdžiu.

Policija  praneša, kad naujuoju konkurso formatu, kurį itin gerai įvertino jo dalyviai, siekiama ne tik suteikti moksleiviams teisės ir su policijos veikla susijusių žinių bei skatinti jaunimo atsakingumą ir pilietiškumą, bet ir auginti sau lygiavertę pamainą.

 


  2018-05-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt