P0

Regionas

Vaikams dovanoja kelionę į Nidą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-01


„Lietuvos geležinkeliai“ praneša tęsiantys tradiciją vasaros pradžioje dovanoti įspūdžius vaikams. Šiemet keturiasdešimčiai vaikų iš draugijos „SOS Vaikų kaimas“ globojamų šeimų bendrovė dovanos įspūdžių kupiną kelionę Pajūrio ekspresu į Nidą ir joje vyksiantį festivalį „Sveika, Neringa!“.

Palmiros Mart nuotr.

„Tūkstančiams vaikų Lietuvoje vasara siejasi ne su kelionėmis ir kurortais. Su sunkumais susiduriančiose šeimose augantys vaikai neturi galimybių vasaras leisti turiningai, tad džiaugiamės šiemet galėdami bent daliai jų padovanoti aktyvų laisvalaikį ir įsimintiną savaitgalį gražiausiame Lietuvos kampelyje – Nidoje“, – pranešime spaudai cituojamas  „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Mantas Bartuška.

Pranešama, kad šiemet, bendradarbiaujant su festivalio „Sveika, Neringa!“ organizatoriais, vaikų laukia ne tik kelionė Pajūrio ekspresu į Nidą, bet ir šūsnis pramogų pajūryje: vaikai dalyvaus sportinėse rungtyse, keliaus į Delfinariumą bei Lietuvos jūrų muziejų, pramogaus didžiuliame batutų parke, o vakarais galės šėlti koncertuose, kuriuose pasirodys populiariausi Lietuvos atlikėjai: Beatrich, Leon Somov, „Daddy Was a Milkman“ ir „Lemon Joy“. Pasak festivalio organizatorių, tikimasi, kad vasarą pradėję aktyviai, vaikai ir laukiančias atostogas norės praleisti sveikai.

Į kelionę traukiniu birželio 8 d. Vilniaus geležinkelio stotyje vaikus išlydės festivalio „Sveika, Neringa!“ sumanytojas Edmundas Jakilaitis ir Lietuvos lengvosios atletikos čempionė Vlada Musvydaitė.

„Festivalis „Sveika, Neringa!“ kviečia visus, kurie renkasi laisvalaikį leisti aktyviai, mėgsta kokybiškas pramogas bei muziką. Labai džiaugiamės, kad šiais metais festivalyje dalyvaus SOS kaimo vaikų šeimynos ir šie vaikai pamatys, kad laisvalaikis gali būti sveikas, aktyvus ir kūrybingas. Tikime, kad įkvėpsime vaikus ir toliau pramogauti sportiškai ir kokybiškai“, – sako festivalio idėjos autorius E. Jakilaitis.

Teigiama, jog praėjusiais metais vaikams iš dienos centrų „Lietuvos geležinkeliai“ padovanojo kelionę į Klaipėdą. Didžiajai daliai jų tai buvo ne tik pirmoji gyvenime kelionė traukiniu, bet ir galimybė pirmą kartą pamatyti jūrą.


  2018-06-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt