P0

Miestas, Svarbu

Pietinė miesto dalis – be karšto vandens

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-04


Nuo pirmadienio, birželio 4 d., pietinėje miesto dalyje (nuo Kauno gatvės iki Rimkų) bus atliekami tradiciniai šilumos tinklų bandymai padidintu slėgiu. Dėl to karšto vandens gali nebūti iki birželio 8-9 dienos.

Šilumos ūkio sistemų prižiūrėtojai jau šiandien privalo užaklinti pastatų vidaus šildymo sistemas iš termofikacinio vandens pusės. O birželio 7 dieną šilumos įvaduose turi nuimti akles ir paruošti vandens pašildymo įrenginius.

Hidraulinių bandymų metu vartotojams rekomenduojama užsukti buto įvadinį karšto vandens ventilį, kad už šaltą vandenį nereikėtų mokėti kaip už karštą.

“Klaipėdos energija” žada, kad vartotojus, kurių pastatams dėl defektų šilumos trasose nebus pajungtas šilumos tiekimas, informuos papildomai.

Jau žinoma, kad dėl šiluminės trasos remonto birželio 11 – 22 dienomis bus nutrauktas šilumos tiekimas karštam vandeniui ruošti šiems Gedminų g. namams: 5, 14, 16 ir 18.

Papildoma informacija apie hidraulinių bandymų eigą bus skelbiama per radijo stotį “Laluna” (94,9 MHz).

 


2018-06-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt