Verslas

Investicijų pritraukimui savivaldybėse – 1 mln. eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-07


Vidaus reikalų ministerija (VRM) praneša, kad finansuos projektus, prisidėsiančius prie palankių sąlygų verslo plėtrai sudarymo ir kūrimo savivaldybėse. Priemonei finansuoti skirta 1 mln. eurų.

„Važinėdami po savivaldybes ir bendraudami su merais bei verslininkais matome, kad verslo augimui ir kūrimuisi regionuose potencialo tikrai yra. Deja, dažnai investicijoms kelią užkerta nesutvarkyta infrastruktūra, nepravestos susisiekimo komunikacijos ir inžineriniai tinklai. Ši priemonė padės savivaldybėms efektyviai sutvarkyti infrastruktūros trūkumus ir kurtis verslui“, – pranešime cituojamas vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.

Pranešama, kad VRM savivaldybėms išsiuntė kvietimą teikti pasiūlymus investicijoms. Kvietimą gavo 42 savivaldybės, kuriose gyvena nuo 6 tūkst. iki 100 tūkst. gyventojų.

Šia Europos Sąjungos fondų finansuojama priemone „Miesto inžinerinės infrastruktūros, svarbios verslui, atnaujinimas ir plėtra“ siekiama sudaryti arba pagerinti sąlygas investicijų pritraukimui ir naujų darbo vietų sukūrimui projekto teritorijoje.

Siųsti siūlymus savivaldybės gali iki birželio 29 dienos.


2018-06-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt