P0

Kriminalai ir nelaimės

Už prekybą žmonėmis išsisukti nepavyko

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-08


Už tai, kad apgaudinėdamas verbavo žmones vykti į užsienį, kur juos vertė vagiliauti, Laurynui Navarskui išsisukti nuo bausmės nepavyko: penktadienį Lietuvos apeliacinis teismas atmetė jo skundą, kuriuo nuteistasis prašė panaikinti Klaipėdos apygardos teismo šių metų vasario 15 d. nuosprendį. Šiuo nuosprendžiu už prekybą žmonėmis L. Navarskas buvo nuteistas 5 metų laisvės atėmimo bausme.

Apeliacinio teismo pranešime sakoma, kad teisėjų kolegija konstatavo, jog apygardos teismas pagrįstai nuteistąjį pripažino kaltu ir nuteisė už tai, kad jis, veikdamas su kitais asmenimis, turėdamas tikslą gauti turtinės naudos apgaule bei pasinaudodamas nukentėjusiųjų pažeidžiamumu verbavo, gabeno bei išnaudojo juos vagystėms daryti užsienio valstybėse.

Teisėjų kolegija pažymėjo, kad byloje esantys įrodymai patvirtina, jog prieš nukentėjusiuosius buvo panaudota apgaulė, nes vienam nukentėjusiajam buvo žadamas gerai apmokamas darbas statybose, o kitam tiesiog gerai apmokamas darbas, tačiau iš tikrųjų nukentėjusieji buvo išnaudojami nusikalstamoms veikoms, t.y. vagystėms daryti.

Teisėjų kolegija paliko galioti nuteistajam paskirtą 5 metų laisvės atėmimo bausmę, konstatavusi, kad tokios bausmės paskyrimas užtikrins bausmės tikslų ir teisingumo principo įgyvendinimą.


  2018-06-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt