Už prekybą žmonėmis išsisukti nepavyko

Kriminalai ir nelaimės

Už tai, kad apgaudinėdamas verbavo žmones vykti į užsienį, kur juos vertė vagiliauti, Laurynui Navarskui išsisukti nuo bausmės nepavyko: penktadienį Lietuvos apeliacinis teismas atmetė jo skundą, kuriuo nuteistasis prašė panaikinti Klaipėdos apygardos teismo šių metų vasario 15 d. nuosprendį. Šiuo nuosprendžiu už prekybą žmonėmis L. Navarskas buvo nuteistas 5 metų laisvės atėmimo bausme.

Apeliacinio teismo pranešime sakoma, kad teisėjų kolegija konstatavo, jog apygardos teismas pagrįstai nuteistąjį pripažino kaltu ir nuteisė už tai, kad jis, veikdamas su kitais asmenimis, turėdamas tikslą gauti turtinės naudos apgaule bei pasinaudodamas nukentėjusiųjų pažeidžiamumu verbavo, gabeno bei išnaudojo juos vagystėms daryti užsienio valstybėse.

Teisėjų kolegija pažymėjo, kad byloje esantys įrodymai patvirtina, jog prieš nukentėjusiuosius buvo panaudota apgaulė, nes vienam nukentėjusiajam buvo žadamas gerai apmokamas darbas statybose, o kitam tiesiog gerai apmokamas darbas, tačiau iš tikrųjų nukentėjusieji buvo išnaudojami nusikalstamoms veikoms, t.y. vagystėms daryti.

Teisėjų kolegija paliko galioti nuteistajam paskirtą 5 metų laisvės atėmimo bausmę, konstatavusi, kad tokios bausmės paskyrimas užtikrins bausmės tikslų ir teisingumo principo įgyvendinimą.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This