P0

Fotoreportažai, Miestas

Vėliava kilo džiazo ritmu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-08


Penktadienio vakarą, antrąją XXIV Klaipėdos pilies džiazo festivalio dieną, tradiciškai piliavietėje buvo  iškilmingai pakelta Klaipėdos miesto vėliava. Šįkart ji kilo muzikuojant Klaipėdos džiazo orkestrui.

Vėliavą kėlė ketvirtadienį koncertavęs tunisietis Nabil Khemir ir “Klaipėdos baldų” vadovas Vidas Mišeikis.

Prieš tai pakėlus Pilies tiltą Dangės upe praplaukė džiazuojančios jachtos.

18.30 val. Kruiziniame laivų terminale prasidedančiame festivalio koncerte pirmieji ant scenos pasirodys Ukrainos „futuristinio džiazo“ ambasadoriais vadinami „Pokaz Trio“. Po jų festivalio sceną kaitins „Havana Libre“, atvykę iš Kubos. Svaigulingu saksofono skambesiu pasinerti į nenuilstamą džiazo ritmą taip pat kvies kompozitorius ir saksofono virtuozas iš Izraelio Tevet Sela, o vakarą vainikuos vienu ryškiausių šių metų festivalio programos brangakmenių vadinama žvaigždė iš Švedijos Gunhild Carling. Dėl gebėjimo groti daugeliu muzikos instrumentų – trombonu, trimitu, arfa, dūdmaišiu, fleita, bandža ir fortepijonu, atlikėja dažnai yra vadinama „moterimi orkestru“.


2018-06-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt