P0

Svarbu, Sveikata

Vyr. gydytojų konkursai – dar su paslaptimi

Avatar

Martynas Vainorius
2018-06-08


Klaipėdos savivaldybė sulaukė pretendentų, norinčių vadovauti trim jos sveikatos įstaigoms, bet atsakingi specialistai kol kas nedetalizuoja, kiek jų yra.

Vinsas Janušonis Klaipėdos universitetinei ligoninei vadovauja nuo 1982 m. (išskyrus 2000-2001 m., kai dirbo sveikatos apsaugos ministru Rolando Pakso Vyriausybėje). Martyno Vainoriaus nuotr.

Gegužės 24-ąją Savivaldybė paskelbė konkursus Klaipėdos sveikatos priežiūros centro, Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) ir Klaipėdos vaikų ligoninės vyriausiųjų gydytojų pareigoms eiti 5 metų trukmės kadencijai.

Savivaldybės administracijos Personalo skyriaus vedėja Inga Gelžinytė-Litinskienė “Atvirai Klaipėdai” teigė negalinti pasakyti, nei kiek iš viso yra sulaukta paraiškų, nei kiek jų skirta konkrečiam konkursui. Tokia pozicija grindžiama tuo, kad dar tik tikrinami kandidatų pateikti dokumentai. Pasak jos, visgi yra ir taip, kad vadovauti įstaigai nori tik vienas asmuo.

I. Gelžinytės-Litinskienės teigimu, šiuo metu sudarinėjama komisija, kuri vėliau vertins pretendentų žodinio pokalbio ir raštiško teksto rezultatus. Konkursų rezultatai turėtų paaiškėti jau kitą savaitę.

Vedėjos teigimu, vyriausiųjų gydytojų kadencijų skaičiaus įstatymai neriboja.

Ar dabartiniai įstaigų vadovai Vinsas Janušonis (KUL), Klaudija Bobianskienė (Vaikų ligoninė) ir Loreta Venckienė dalyvauja konkursuose, sužinoti nepavyko – jie į skambučius neatsiliepė (K. Bobianskienė šiuo metu atostogauja).

K. Bobianskienė ligoninei vadovauja nuo 1997-ųjų, V. Janušonis  – nuo 1982 m. (išskyrus 2000-2001 m., kai dirbo sveikatos apsaugos ministru Rolando Pakso Vyriausybėje).


2018-06-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt