P0

Sportas

Pradeda prekybą kito sezono “Neptūno” abonementais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-11


Dėl bronzos medalių LKL kovojančio Klaipėdos „Neptūno“ sirgaliai nuo antradienio, birželio 12 d., galės įsigyti abonementus į ateinančio, 2018/2019 metų, sezono namų rungtybes. Abonementai bus parduodami tik vieną mėnesį, t.y. iki liepos 12 d.

„Šiemet prekybą abonementais pradedame kaip niekada anksti – dar niekada vienam sezonui nesibaigus, nebuvome pradėję prekybos kito sezono abonementais. Prekybą paankstinome sirgalių prašymu – būdavo, kad sulaukdavome apgailestavimų, kad vasarą jie išvažiuoja ilsėtis ir ne visada suseka žinutes apie prekybą abonementais. Šiemet tikimės, kad visi spės ateinančio sezono laisvalaikiu pasirūpinti dar prieš prasidedant vasaros atostogų bumui“, – pranešime spaudai cituojamas „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas.

Sirgaliai galės rinktis iš keturių abonementų variantų, kurie skiriasi tik vieta salėje ir kaina. Abonementų kainos visam sezonui prasidės nuo 108 eurų.

Visiems 2017/2018 metų sezono abonementų turėtojams sudarytos patrauklios sąlygos įsigyti abonementą ir kitam sezonui – jiems bus taikoma 10 proc. nuolaida. Be to, nepamiršti ir daugiau abonementų vienu kartu perkantys sirgaliai – keturis sezono abonementus galima įsigyti už trijų abonementų kainą. Tačiau šiuo pasiūlymu galės pasinaudoti tik pirmieji 500 sirgalių, kuriems vienas abonementas kainuos iki 24 proc. pigiau.

„Mūsų klubas – tai ne tik Klaipėdos, bet ir viso pajūrio regiono komanda. Dėliodami šių metų abonementų kainodarą, stengiamės ne tik išlaikyti ištikimiausius gerbėjus, kurie lankosi kone kiekvienose mūsų rungtynės „Švyturio“ arenoje, bet ir toliau sudaryti patrauklias sąlygas prie sirgalių būrio prisijungti šeimoms ar didesnėms draugų kompanijoms.Visos iš bilietų surinktos lėšos yra skiriamos tiek pagrindinės komandos stiprinimui, tiek sėkmingos krepšinio piramidės vystymui. Tikriems krepšinio aistruoliams abonementas – ne tik patogus, bet ir finansiškai patrauklus sprendimas“, – tvirtina V. Sukonas ir skaičiuoja, kad šiemet abonementų turėtojai į „Neptūno“ rungtynes mokėjo 50 procentų pigiau nei tie, kurie pirko bilietus į kiekvienas rungtynes atskirai.

Abonementai galios į visas uostamiesčio klubo rungtynes Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

INFORMACIJA

Praėjusiais metais sirgaliai įsigijo beveik 2 tūkst. uostamiesčio klubo abonementų. Šiemet komandos vadovų lūkesčiai didesni – tikimasi parduoti apie 2,5 tūkst. abonementų.

Praėjusią savaitę klubas paskelbė apie naują bilietų platinimo partnerį – „Tiketą“, kuri ir platins naujojo, 2018/2019 metų, sezono abonementus. Abonementus galima įsigyti naujai atidarytoje „Tiketos“ kasoje Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kitose bendrovės kasose, internetu www.tiketa.lt arba naudojantis „Tiketos“ mobiliąja programėlė.

 

 


2018-06-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt