P0

Švietimas

Olandai mato darbo su Klaipėdos universitetu perspektyvą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-14


Ketvirtadienį Klaipėdos universitete (KU) besilankiusios oficialios delegacijos iš Nyderlandų Eindhoveno technologijos ir Hanzos taikomųjų mokslų universitetų atstovai “mato ambicijas ir perspektyvas dirbti energetikos, o ypač suskystintų gamtinių dujų (SGD) srityje”.

Hanzos taikomųjų mokslų universiteto prezidentas kartu su kitas delegacijos nariais lankėsi KU Jūros tyrimų institute.

Jau skelbta, kad penktadienį Nyderlandų karališkosios šeimos vizito metu Vilniuje bus pasirašoma strateginės Klaipėdos aukštojo mokslo įstaigos partnerystės sutartis su minėtaisiais universitetais.

Anot KU pranešimo, Nyderlandų atstovai yra suinteresuoti kurti jungtines studijų programas bei burti tarptautinę mokslininkų komandą „Horizon 2020“ projektų vykdymui, suteikti galimybę savo studentams tęsti doktorantūros studijas Klaipėdos universitete. Taip pat žadama sudaryti palankias sąlygas studentų mainų programoms.

Švietimo vidus

„Šiandien tvarios energetikos tema, galimybės ir įveiklinimas yra vienas svarbiausių aspektų tiek Nyderlanduose, tiek, tikiu, ir Lietuvoje. Mes matome, jog galime nemažai vieni iš kitų pasimokyti ir nuveikti daug visuomenei naudingų darbų“, – cituojamas Hanzos taikomųjų mokslų universiteto prezidentas Dr. H. J. (Henk) Pijlman.

Klaipėdos universitetas vienintelis Baltijos šalyse vykdo SGD terminalų inžinerijos studijų programą ir mokslinius tyrimus.


  2018-06-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt