P0

Politika

Padėjo apginti menų gimnazijos klasę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-14


Klaipėdietis Seimo narys Naglis Puteikis, sužinojęs, kad Švietimo ir mokslo ministerija žada naikinti vieną iš dviejų gabių menui vaikų klasių, kurios jau buvo atrinktos kovo mėnesį, ėmėsi ginti vaikus ir jų tėvus, jau užsitikrinusius sau vietas Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje.

Eduardo Balsio menų gimnazija, Palmiros Mart nuotr.

Seimo narys su iniciatyvinės grupės atstovais paprašė iš naujo peržiūrėti priimtą sprendimą, kadangi jis buvo nesuderintas su visuomene, jo priėmime nedalyvavo suinteresuotos grupės ir tai iš principo pažeidė skaidrumo ir dialogo su visuomene principą.

Svarbus faktas ir tai, kad klasės renkamos kiekvienais kalendoriniais metais iki kovo 31 d., užtat toks sprendimas gegužės mėn. – nelogiškas ir traumuojantis vaikus.

Būsimi pirmokai jau kelis mėnesius džiaugėsi savo pasiekimu – tapti prestižinės Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos mokiniu.

Be to, N. Puteikis kreipėsi į Seimo Švietimo ir mokslo komitetą, prašydamas svarstyti šį klausimą pakartotinai.

Birželio mėn. Švietimo ir mokslo ministerija priėmė galutinį sprendimą nekeisti buvusios tvarkos ir palikti dvi jau suformuotas pirmokų klases Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje.

 


  2018-06-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt