P0

Regionas

“Darnus namas” sudomino ir Agnę Jagelavičiūtę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-16


Uostamiestį ir Klaipėdos rajoną jau aplankęs unikalus namas ant ratų, anot pranešimo spaudai, sulaukė gyventojų dėmesio ir Nidoje bei Juodkrantėje.

Nidoje šią ekspoziciją, sukurtą iš įvairių nebenaudojamų, bet perdarytų ir atnaujintų daiktų aplankė ir stilistė, rūbų dizainerė, televizijos laidų vedėja Agnė Jagelavičiūtė.  Anot pranešimo, ji tvirtina labai palaikanti atsakingo vartojimo idėjas ir skatina neskubėti mesti panaudotų daiktų.

„Gamta rūpinuosi nepirkdama ko nereikia, vaikų išaugtus rūbelius, žaislus, vežimėlius perleidžiu naudotis kitoms mamoms. Taip pat niekad neišmetu perskaitytų žurnalų, atiduodu juos kitiems“, – pranešime cituojama Juodkrantėje su vaikučiais „Darnius namus“ aplankius Jurgita Karabinienė.

Unikalios namo ant ratų ekspozicijos kelionės po 60 Lietuvos savivaldybių ir 120 vietovių organizuojamos Aplinkos ministerijos iniciatyva. Ministerija siekia skleisti atsakingo vartojimo idėjas, paprastais gyvenimiškais pavyzdžiais parodydama, kaip kiekvienas galime prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir sukauptas senienas paversti naujais, vertingais daiktais.

Darnus namas ant ratų birželio 18 d. aplankys Šilutę ir Švėkšną.


  2018-06-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt