P0

Sveikata

Rengia labdaringą tatuiruočių akciją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-17


Klaipėdoje,  Turgaus a. 23, įsikūręs tatuiruočių salonas “Ink Black Tattoo” birželio 19-20 dienomis, rengs labdaringą akciją.

Jos metu iš pasidariusiųjų tatuiruotes surinkti pinigai bus skirti Vaiko širdies asociacijai, besirūpinančiai vaikais, turinčiais širdies ydą.

“Remsime ir padėsime mūsų ateičiai – vaikams. Ne bet kokiems vaikams, o ypatingiems. Jie yra kariai su širdies ydomis! Tikri kariai – dėl to jie ir ypatingi”, – rašo akcijos organizatoriai.

Šiame salone birželio 19-20 dienomis bus daromos mažos tatuiruotės, susijusios su vaikučiais ir širdelėmis. Eskizai bus maži, kad būtų įmanoma juos ištatuiruoti per puse valandos ar valandą.

Nuo 2008 m. veikianti Vaiko širdies asociacija yra ne pelno siekianti organizacija, dirbanti labdaros pagrindais ir remianti Santariškių II širdies chirurgijos skyrių. Ji padeda vaikams, gimusiems su įgimtomis širdies ir kraujotakos ligomis.

Anot asociacijos, įgimtą širdies ydą gali turėti maždaug 8 iš 1000 naujagimių. Sergantįjį širdies yda kartais dar lydi ir kitos sveikatos problemos, sutrinka įprasta raida, tad būtina pagalba, kad vaikas galėtų gyventi visavertį gyvenimą.


2018-06-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt