P0

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdoje mirė keturmetė iš Rusijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-20


Skaudi nelaimė ištiko svečius iš Rusijos, Kaliningrado srities.

Klaipėdoje užgeso jų keturmetės dukrytės gyvybė. Mergaitė buvo paguldyta į Klaipėdos vaikų ligoninę, kur, pasak policijos pranešimo, pirmadienį 15.15 val. mirė.

Policijos atstovė Andromeda Grauslienė sakė, kad smurto mergaitės atžvilgiu naudota nebuvo, šeima tvarkinga. Tiriamos mažametės Rusijos pilietės mirties priežastys.

Mergaitė mirė Vaikų ligoninėje, Martyno Vainoriaus nuotr

Klaipėdos vaikų ligoninės Reanimacijos – intensyviosios terapijos skyriaus vyriausiasis gydytojas Linas Mikelis, pasiteiravus, dėl ko mirė mergaitė, “Atvirai Klaipėdai” sakė: “Mes tokios informacijos neteikiame, tuo labiau –  žiniasklaidai. Iš mūsų informacija neišeina. Atleiskit, bet taip jau yra”.

Susisiekus telefonu su Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos vyr. gydytoju Rimvydu Juodviršiu, jis teigė įvykio smulkmenų nežinantis, nes jų dispečerinėje gautas telefoninis skambutis buvo perduotas Neringos greitosios pagalbos brigadai, kuri esą mergaitę iš Neringos ir atvežė į Klaipėdos vaikų ligoninę.

 


  2018-06-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt