P0

Miestas

Aukojo šv. Mišias už žuvusius pareigūnus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-21


Minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-metį Klaipėdos apskrities policijos bendruomenė ir kapelionai Algirdas Toliatas bei Vilius Viktoravičius trečiadienį pakvietė Nepriklausomybės metais žuvusių bei mirusių policijos pareigūnų artimuosius bei kolegas šv. Mišių aukai Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje.

Policijos nuotr.

Policijos pranešime sakoma, kad iš viso Klaipėdos apskrityje tarnaudami tėvynei žuvo ar mirė 23 policijos pareigūnai.

Aukodamas Šv. Mišias Lietuvos policijos kapelionas A. Toliatas kvietė susirinkusiuosius prisiminti tuos pareigūnus, kurie valstybės ir kitų žmonių interesus kėlė aukščiau savųjų, nebijodami paaukoti gyvybės, bei melstis ne tik už tuos, kurie išėjo, bet ir už tuos, kurie dar tarnauja savo šaliai.

Pasibaigus mišioms Klaipėdos apskrities policijos kapelionas V. Viktoravičius gausiai susirinkusiems žuvusiųjų pareigūnų artimiesiems surengė nedidelę ekskursiją po Marijos Taikos Karalienės bažnyčią, papasakojo jos istoriją.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas, pakvietęs visus puodeliui arbatos, sakė, jog „tarnavusieji savo Tėvynei ir amžinybėn išėję pareigūnai niekuomet nebus užmiršti, jų darbas buvo prasmingas, padėjęs kurti geresnę Lietuvą“.


2018-06-21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt