P0

Regionas

Apžiūrėti želdiniai ir renovuojami objektai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-22


Klaipėdos rajono Tarybos Vietos ūkio ir kaimo reikalų komiteto išvažiuojamojo posėdžio metu apžiūrėti renovuojami objektai, želdynai, diskutuota apie galimybę Sendvario seniūnijos patalpas perkelti į Jakus.

Posėdžio dalyviai apžiūrėjo Gargžduose Žemaitės gatvėje esančius naujai pasodintus želdinius: šermukšnius ir  raugerškius.

Rajono savivaldybės nuotr.

32 šermukšnius Žemaitės gatvėje sodino apželdinimo konkursą laimėję UAB „Bangos želdiniai“, su kuriais pasirašyta 3 metų sutartis. Sutarties vertė – 9,7 tūkst. eurų. Įmonė ne tik prižiūri šermukšnius, bet ir yra įsipareigojusi neprigijusius, nudžiūvusius medelius rudenį pakeisti naujais be papildomų lėšų.

Raugerškius sodino Gargždų seniūnija. Nesutarta, ar nudžiūvę želdiniai yra nepriežiūros, ar netinkamai pasirinktos vietos tokiems želdiniams pasekmė. Posėdžio dalyviai sutarė, kad reikalingas didesnis Savivaldybės administracijos ir Gargždų seniūnijos bendradarbiavimas dėl apželdinimo projektų, kad ateityje nekiltų panašių problemų, o klausimas dėl Žemaitės gatvės apželdinimo bus sprendžiamas artimiausiu metu.

Taip pat apžiūrėtas šiuo metu modernizuojamos Gargždų „Minijos“ progimnazijos Gobergiškės skyriaus pastatas. Darbai čia turėtų būti baigti vasaros pabaigoje.  Apsilankyta ir Slengiuose, Savivaldybės nuomojamose patalpose kultūrinei veiklai. Svarstoma galimybė šiose patalpose įrengti pradinio ugdymo klasę.

Apžiūrėta, kaip vyksta darbai Dovilų etninės kultūros centre – čia jau įvykdyta daugiau nei 65 procentai visų darbų.

Komiteto nariai taip pat diskutavo apie galimybę Sendvario seniūnijos patalpas perkelti į Jakus, todėl buvo apžiūrėtos patalpos, kurias bendruomenės prašymu buvo nupirkusi Savivaldybė. Pastate šiuo metu veikia Jakų medicinos punktas, tačiau didžioji dalis patalpų – nenaudojamos, apleistos, joms reikalingas remontas.

Taip pat apžiūrėtos ir Jakų bendruomenės tvarkomos lauko erdvės. Bendruomenės pirmininkas Kęstas Dvarionas tikino, kad bendruomenė erdves tvarko visada, kai gali, žmonių sąmoningumas auga ir bendruomenė stengiasi juos šviesti, tačiau vis dar pasitaiko žmonių, nevertinančių kitų darbo, šiukšlinančių, laužančių įrenginius.

INFORMACIJA

Išvažiuojamajame Vietos ūkio ir kaimo reikalų komiteto posėdyje, kuriam pirmininkavo Tarybos narė Regina Kernagienė, dalyvavo meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerė Rūta Cirtautaitė, Tarybos nariai Raimondas Simonavičius ir Andrius Vainius, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gytis Kasperavičius, Statybos ir kelių priežiūros skyriaus specialistė Rūta Sarulienė, Gargždų seniūnas Saulius Bakšinskis.

 


  2018-06-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt