P0

Švietimas

Universitetas sieks bendradarbiauti su „Schneider Electric“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-25


Pirmadienį Susisiekimo ministerijoje vyko Lietuvos SGD klasterio atstovų ir susisiekimo ministro Roko Masiulio susitikimas su Prancūzijos kompanijos „Schneider Electric“ vadovais.

Vizito Lietuvoje metu buvo pristatyta kompanijos veikla, tolesnės bendradarbiavimo su Lietuvos SGD klasteriu galimybės ir perspektyvos.

Susitikimo Susisiekimo ministerijoje metu, KU nuotr.

Susitikus aptartos ir kompanijos „Schneider Electric“ galimybės prisidėti prie Klaipėdos universitete (KU) vykdomos inovatyvios SGD terminalų inžinerijos studijų programos.

Švietimo vidus

KU praneša, kad bus siekiama, jog kompanija prisidėtų ir prie SGD kompetencijų centro KU stiprinimo. Susitikimo metu aptartas kompanijos vadovų vizitas Klaipėdoje ir Klaipėdos universitete.

„Labai svarbu megzti ryšius su tarptautinėmis kompanijomis. „Schneider Electric“ daug dėmesio skiria inovacijoms, technologijoms, atlieka tyrimus, patentuoja išradimus. Šiandien aptarėme bendradarbiavimo galimybes, tai labai prisidėtų prie vykdomo mokslo pritaikomumo ir gerintų studijų kokybę, ypač SGD terminalų inžinerijos bei kitų technologinių ir inžinerinių studijų“, – pranešime cituojamas laikinai Klaipėdos universiteto rektoriaus pareigas einantis prof. dr. Artūras Razbadauskas.

INFORMACIJA

„Schneider Electric“ – Prancūzijos kompanija, viena pasaulinių elektros inžinerijos ir automatikos produktų, sprendimų bei paslaugų sektorių lyderių. „Schneider Electric“ veikia pasaulio mastu – daugiau nei 100 šalių, yra vidutinės ir žemos įtampos, saugios energetikos bei automatinių sistemų energetikos valdymo lyderis. Tarptautinė kompanija Lietuvos SGD klasterio partnere tapo pernai.

 


  2018-06-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt