Kriminalai ir nelaimės

Apvogė miegantį stotyje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-26


Antradienį į uostamiesčio policiją kreipėsi 26 metų vaikinas.

Jo teigimu, pirmadienį tarp 19.30 ir 22.45 val. jis Klaipėdos autobusų stoties perone užmigo. Jį pažadinęs apsaugos darbuotojas pranešė, kad kol vaikinas miegojo, kažkas jį apvogė.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Nukentėjusysis neteko šalia jo buvusios juodos rankinės, kurioje buvo apie 50 000 Švedijos kronų. Vaikinas pasigedo ir mobiliojo telefono „Sony Ericsson“, plančetės Samsung, paso. Taip pat pavogta ir raudona kuprinė, kurioje buvo įvairūs rūbai, higienos priemonės.

Netrukus policijos pareigūnai sulaikė 53 metų įtariamąją, kuri su savimi turėjo pavogtąją raudonos spalvos kuprinę su įvairias rūbais ir plančetę Samsung, tačiau rankinės su pinigais, dokumentais ir telefonu jau nebeturėjo. Pareiškėjui padaryta apie 5000 eurų žala.

Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

 


2018-06-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt