P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Dėl nutylėtos tragedijos – vidinis patikrinimas (3)

Avatar

Martynas Vainorius
2018-06-26


Portalo lrytas.lt birželio 22-ąją pranešta informacija apie Kauno klinikose mirusį AB “Klaipėdos nafta” darbuotoją, labai smarkiai nukentėjusį dar per birželio 3-ąją įmonėje įvykusią nelaimę, sukėlė papildomą rezonansą dėl neva specialiai nutylėtos informacijos – apie incidentą nebuvo minima policijos suvestinėse.

Nors viešumoje jau dalinamasi įtarimais apie “stogą”, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (KAVPK) atstovės Andromedos Grauslienės teigimu, taip nutiko dėl techninės klaidos ir dėl to bus atliekamas vidinis patikrinimas.

“Klaipėdos nafta” savo ruožtu kategoriškai neigia bet kokią galimybę, kad buvo daromas spaudimas institucijoms.

“Kodėl tik dabar apie tai sužinome? Ir ne iš miesto žiniasklaidos?”, – savo “Facebook” paskyroje klausė Klaipėdos vicemeras Artūras Šulcas, pasidalinęs nuoroda į minėtąjį lrytas.lt straipsnį.

Jo “postą” pakomentavęs radijo stoties “Laluna” vadovas Tada Žemaitis pareiškė, kad taip nutiko, nes “KLN turi gerą stogą”.

Tačiau KAVP Komunikacijos grupės vyriausiojo specialistė Andromeda Grauslienė tikina, kad informacija apie šį incidentą į suvestines nepateko “dėl techninės klaidos”.

“Policijos Operatyvinio valdymo skyriaus budėtojas, formuodamas suvestinę neįvedė tam tikrų parametrų. Dėl to kompiuteris ir neįtraukė šio įvykio į formuojamą suvestinę. Dėl šios klaidos dar atliksime vidinį patikrinimą, kad išsiaiškintume visas priežastis ir ateityje gautume pilną suvestinę”, – sakė A. Grauslienė.

“Birželio 3 dieną įvykus incidentui į įvykio vietą operatyviai buvo iškviesti medikai, policija, informuota Valstybinė darbo inspekcija. Šiuo metu vyksta oficialus įvykio tyrimas. Dedame visas pastangas, kad incidento aplinkybės būtų objektyviai ištirtos ir ateityje panašios nelaimės nepasikartotų. Nuo pat įvykio pradžios įmonė aktyviai bendradarbiauja su įvykio aplinkybes tiriančiomis institucijomis ir teikia joms visą prašomą informaciją. Savo veikloje laikomės aukščiausių skaidrumo standartų ir teisės normų, gerbiame jų vykdymą užtikrinančias institucijas. Kategoriškai neigiame bet kokio spaudimo iš įmonės pusės teisėsaugos ar kitoms šį incidentą tiriančioms institucijoms galimybę”, – šią situacija komentavo “Klaipėdos naftos” komunikacijos vadovė Orinta Barkauskaitė.


  2018-06-26

  3 komentarai “Dėl nutylėtos tragedijos – vidinis patikrinimas”

  1. Šulcas nabagas nesužinojo anksčiau už konkurentus ir negalejo pasireklamuot koks jis vykęs politikas .ot beda miestui .Geda skaityt tokio lygio pasisakymus ,niekas negalvoja apie šeima žmogaus kuris nukentejo ,ar jie labai jau nori girdet Šulco pasisakymu ? Ar babytes ant sofkutes sedinčios .Supuve mes Lietuviai ,pletkininku irštva

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt