P0

Sportas

Pagerbė “Neptūno” krepšininkus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-06-26


Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, prieš daugiau nei savaitę iškovoję Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalius, sulaukė miesto padėkos – juos Klaipėdos rotušėje antradienį priėmė ir pasveikino uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas ir Savivaldybės administracijos Sporto ir kūno kultūros skyriaus vedėjas Saulius Paliulis.

„Galiu žemai nusilenkti prieš jus visus. Jūsų iškovoti medaliai – didžiulis laimėjimas, o dar didesnis laimėjimas, kad sunkiu metu išliko komanda, išliko tikėjimas komanda. Man asmeniškai ta bronza spindi tikru vertybiniu auksu. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad komanda visada buvo stipri savo komandine dvasia. Charakterio, vyriškumo ir azarto aikštėje jums tikrai netrūksta. Didžiuojuosi, kad esu klaipėdietis, kurio miestas turi tokią komandą”, – teigė Klaipėdos meras.

„Noriu padėkoti už puikų laimėjimą. Buvo skeptikų, kurie jumis netikėjo, tačiau jūs įrodėte savo tikrąją jėgą ir vienybę. Dėl to už jus tik dar labiau norisi sirgti. Jūsų laimėjimą pavadinčiau, kaip sako lėktuvo pilotai, „aukštuoju pilotažu“. Didžiuojuosi jumis. Tikiu, kad ir kitam sezonui pavyks suburti pajėgią komandą ir pasirodyti ne ką prasčiau”, – sakė S. Paliulis.

„Neptūno” sporto direktorius Donatas Zavackas Klaipėdos merui padovanojo bronzos medalį ir padėkojo už šiltą palaikymą viso sezono metu.

„Ačiū, kad nenusisukote, kai mums buvo sunkūs laikai. Visada jautėme jūsų užnugarį ir tuo labai džiaugiamės. Tikimės, kad bendromis tiek miesto, tiek rėmėjų jėgomis mes visada būsime stipri komanda”, – pabrėžė D. Zavackas.

Klaipėdos krepšininkai LKL prizininkais tapo jau ketvirtą kartą. 2014 ir 2016 metais neptūniečiai džiaugėsi sidabro medaliais, 2013-aisias ir šiemet iškovojo bronzą.

Visi šie medaliai, išskyrus 2016 metais, buvo iškovoti „Neptūną“ treniruojant Kaziui Maksvyčiui.

„Reikia žemai nulenkti galvą prieš trenerį Kazį Maksvytį, kuris sunkiu metu sugebėjo mobilizuoti ir įkvėpti komandą. Tai didelis jo nuopelnas“, – pabrėžė Klaipėdos meras.

„Be pasiaukojamo žaidėjų darbo nieko nebūtume pasiekę. Noriu padėkoti jiems“, – sakė pats K. Maksvytis.


  2018-06-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt