P0

Politika

Audra Daujotienė palieka pareigas

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-06-28


Ketvirtadienį prasidėjusio Klaipėdos miesto tarybos posėdžio metu buvo pagerbta į pensiją išeinanti Savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento direktorė Audra Daujotienė.

Martyno Vainoriaius nuotr.

“Per 22 metus sukaupta tikrai gera patirtis, šiek tiek gaila, kad dabar ją tik namuose tikriausiai panaudosiu. O gal dar ir politikoje sudalyvausiu. Noriu dabar labiau mylėti save. Ir vyrui dabar daugiau dėmesio bus galima skirti. Išeinu sąmoningai, pakankamai sveika. Kurį laiką manau, kad trūks jūsų visų. Noriu tik priminti, kad nė vienas nesame amžinas. Ir norisi, kad nebūtų kalbama, kad darbai daromi tik dėl rinkimų, čia dirbama dėl kasdienos”, – sakė A. Daujotienė.

Ji neslėpė, kad kalbant sunkoka sulaikyti ašaras.

Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus Sauliaus Budino, laikinai A. Daujotienės pareigas eis jo pavaduotojas Olegas Mariničius, o naujas departamento direktorius bus renkamas konkurso būdu.

A. Daujotienė gimė 1953 m. sausio 2 d. Krasnojarsko krašte. 1971 m. baigė Klaipėdos 4-ąją vidurinę mokyklą. 1976 m. – Kauno politechnikos instituto Automatikos fakultetą, valdymo sistemų specialybę. Pirmoji jos darbovietė buvo Klaipėdos Baltijos laivų statyklos Skaičiavimo centras, inžinieriaus sistemotechniko pareigos. Po to spaustuvėje „Rytas” dirbo fotorinkimo cecho meistre. Nuo 1991 m. iki 1997 m. buvo Savivaldos problemų tyrimo centro direktorė.

Po 1997 m. savivaldos rinkimų pradėjo dirbti Klaipėdos miesto savivaldybės mero pavaduotoja. Nuo 2000 m. iki 2003 m. – mero patarėja, o po 2003 m. savivaldos rinkimų vėl dirbo mero pavaduotoja. Socialinių reikalų departamentui ji vadovavo pastaruosius 8 metus.


  2018-06-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt