header / full width banner
Transportas

Oranžiniai komposteriai laukia rudens

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-02


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ (KKT) informuoja, kad kai kuriuose autobusuose jau įrengti nauji oranžiniai el. bilietų komposteriai neveikia ir neturi dar veikti – ir toliau reikia naudotis senaisiais, geltonaisiais įrenginiais.

KKT nuotr.

„Naujuosius komposterius palaipsniui įrenginėjame dėl to, kad didžioji dalis autobusų kasdien važiuoja, o įrangą instaliuojame tuose, kurie stovi rezerve ar tvarko smulkius gedimus. Iš viso mūsų sistemoje rieda per 200 autobusų, kiekviename yra po 1-3 e.komposterį. Taigi atėjus dienai „D“, kai per vieną naktį pereisime prie naujos e.bilieto sistemos, apie 400 naujų oranžinių komposterių turi pradėti veikti be priekaištų. O tam reikalingas neskubrus, kruopštus jų instaliavimo ir paruošimo darbas: įrenginys dirbs agresyvioje terpėje – vibracija, dideli temperatūros ir drėgmės svyravimai. Tad per artimiausius mėnesius naujieji, kol kas dar neveiksiantys oranžiniai komposteriai palaipsniui bus įrengti visuose autobusuose“, – rašoma KKT pranešime.

Oranžiniai komposteriai jau du mėnesius veikia naujuosiuose maršrutiniuose taksi. Primenama, kad juose negalioja įprastiniai autobusų bilietai, norint atsiskaityti reikia el. bilieto kortelę pasipildyti norima pinigų suma.

post banner

Naują el. bilieto sistemą diegia konkursą laimėjusi Estijos bendrovė „Ridango“.  Sistema kainuos 1,636 mln. eurų.


[recaptcha]

2018-07-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt