P0

Uostas ir jūra

Garbės konsulai susipažino su uostu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-03


Šiomis dienomis vyksta 7-asis Lietuvos garbės konsulų suvažiavimas. Tradicinio renginio metu Lietuvos garbės konsulai iš arčiau susipažino ir su Klaipėdos aktualijomis, jūrų uosto veikla bei planuojama plėtra.

Anot Uosto direkcijos pranešimo, Klaipėdoje apsilankė Lietuvos garbės konsulai, atsakingi už ekonomikos, transporto, verslo, švietimo ir kultūros klausimus. Vizito uostamiestyje metu svečiams surengta uosto apžvalga laivu, kurios metu Lietuvos garbės konsulai supažindinti su uosto veikla, numatomomis uosto vystymo perspektyvomis.

Garbės konsulai taip pat apsilankė Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje veikiančiose įmonėse, susipažino su miesto aktualijomis, mezgė ryšius su vietos verslo, mokslo ir kultūros bendruomenėmis.

Šiųmetis Lietuvos garbės konsulų suvažiavimas dalyvių skaičiumi yra didžiausias – į jį susirinko 153 garbės konsulai iš 68 pasaulio valstybių.

Iš viso Lietuva yra paskyrusi 220 garbės konsulų 94-iose šalyse.


  2018-07-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt