P0

Svarbu, Transportas

Dviem savaitėms pertvers Tilžės gatvę (1)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-07-04


Trečiadienį Klaipėdos savivaldybėje vykusio pasitarimo metu buvo nuspręsta patenkinti kelininkų prašymą ir šiek tiek daugiau nei dviem savaitėms – nuo liepos 9 iki 25 dienos  – uždaryti eismą ties pervaža per geležinkelį Tilžės g.

Nuo pirmadienio Tilžės gatve nuo Jakų žiedo pusės šiek tiek daugiau dvi savaites bus galima važiuoti tik iki geležinkelio pervažos. Martyno Vainoriaus nuotr.

“Nors anksčiau buvo planuota to nedaryti, kelininkai dievagojasi, kad čia siaura vieta ir nėra jokių kitų galimybių nutiesti reikiamas komunikacijas, kaip tik uždarant eismą. Nuo miesto pusės iki visų čia esančių įstaigų, turgaus bus galima privažiuoti, o norint patekti už pervažos, jau teks važiuoti pro Jakų žiedą. Dabar atostogų metas, eismas nėra toks intensyvus, tad neturėtų būti didelių bėdų”, – sakė Klaipėdos vicemeras Artūras Šulcas.

Pasak jo, vienintelis formalus sprendimas, kurio dabar reikia tokiai eismo schemai – Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas.

Vicemero teigimu, kelininkai žada, kad tai bus vienintelis atvejis, kai tenka visiškai uždaryti eismą vienoje iš šios gatvės atkarpų. Jei rangovai neįvykdytų pažadų ir ši atkarpa liktų uždaryta ir per mėnesio gale vyksiančią Jūros šventę, jiems, anot A. Šulco, grėstų finansinės sankcijos.

Dėl uždarytos gatvės turės būti koreguojama 21A maršruto (Turgus-Jakai) trasa ir grafikas. Su laikinu jo grafiku galima susipažinti čia.

Savivaldybei priklausančioje Tilžės gatvės atkarpoje (nuo pervažos iki Sendvario žiedo) darbus vykdo konkursą laimėjusi bendrovė „Žemkasa“,  pasiūliusi juos atlikti už šiek tiek daugiau nei 4,2 mln. Eur.  Šios lėšos kooperuojamos iš kelių šaltinių – Savivaldybės biudžeto, Kelių priežiūros ir plėtros programos, Europos Sąjungos fondų, prisideda ir Uosto direkcija bei šalia Sendvario žiedo parduotuvę pastačiusi bendrovė „Lidl Lietuva“.

Kelių direkcijai priklausančioje Tilžės gatvės atkarpoje (nuo Jakų žiedo iki geležinkelio) 1,7 mln. eurų vertės darbus vykdo bendrovė „Lemminkainen Lietuva“, kuri juos čia turi pabaigti iki šių metų liepos.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2018-07-04

  Vienas komentaras apie “Dviem savaitėms pertvers Tilžės gatvę”

  1. AvatarEgidijus (IP: 86.38.4.163)

   Šiandien jau 26d o Tilžės gatvė vis dar uždaryta… Ar kada nors bus laikomąsi pažadų pas mus?????

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt