header / full width banner
Sveikata

Gargždų ligoninėje – nauja vadovė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-05


Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, kad jos vadovai pasveikino konkursus gydymo įstaigų vadovų pareigoms laimėjusius Virginą Ruškienę ir Petrą Serapiną bei atsisveikino su ilgamete Gargždų ligonines vadove Alma Grikšiene.

Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotojos Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Laima Kaveckienė gėlėmis ir padėkos raštu apdovanojo ilgametę Gargždų ligoninės vadovę Alma Grikšienė, kuri ligoninėje iš viso, ne tik eidama vadovo pareigas, dirbo 40 metų. Anot pranešimo, Savivaldybės vadovai dėkojo jai „už nuoširdų ir itin atsakingą darbą, vadovaujant ligoninei, bei linkėjo nuo šiol daugiau dėmesio skirti sau“.

post banner

A. Grikšienė ir toliau dirbs ligoninėje, o jai vadovaus 5 metų kadencijos konkursą laimėjusi ilgus metus vyriausiosios gydytojos pavaduotoja medicinai dirbusi Virgina Ruškienė.

Pasveikintas ir Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centro vadovas Petras Serapinas, laimėjęs konkursą ir toliau vadovausiantis šiai įstaigai.


[recaptcha]

2018-07-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt