P0

Sveikata

Gargždų ligoninėje – nauja vadovė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-05


Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, kad jos vadovai pasveikino konkursus gydymo įstaigų vadovų pareigoms laimėjusius Virginą Ruškienę ir Petrą Serapiną bei atsisveikino su ilgamete Gargždų ligonines vadove Alma Grikšiene.

Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotojos Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Laima Kaveckienė gėlėmis ir padėkos raštu apdovanojo ilgametę Gargždų ligoninės vadovę Alma Grikšienė, kuri ligoninėje iš viso, ne tik eidama vadovo pareigas, dirbo 40 metų. Anot pranešimo, Savivaldybės vadovai dėkojo jai “už nuoširdų ir itin atsakingą darbą, vadovaujant ligoninei, bei linkėjo nuo šiol daugiau dėmesio skirti sau”.

A. Grikšienė ir toliau dirbs ligoninėje, o jai vadovaus 5 metų kadencijos konkursą laimėjusi ilgus metus vyriausiosios gydytojos pavaduotoja medicinai dirbusi Virgina Ruškienė.

Pasveikintas ir Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centro vadovas Petras Serapinas, laimėjęs konkursą ir toliau vadovausiantis šiai įstaigai.


  2018-07-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt