header / full width banner
Uostas ir jūra

Investuoja į SGD terminalo saugumą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-05


Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) ketvirtadienį pranešė suderinusi valstybės valdomos AB „Klaipėdos nafta“ investicijas į suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Didžioji dalis beveik 220 tūkst. Eur bus skirta modernizuoti arba įsigyti naują turtą, būtiną SGD terminalo veikimo saugumui ir patikimumui užtikrinti. Numatytiems darbams bendrovė planuoja gauti Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą (apie 19 tūkst. Eur).

Dalį šių investicijų AB „Klaipėdos nafta“ jau yra atlikusi pernai, kitas investicijas planuojama atlikti per šiuos metus. Investuojama į informacines ir kibernetinės saugos priemones, papildomą įrangą, reikalingą efektyviai organizuoti SGD perkrovos iš laivo-saugyklos į mažus dujovežius veiklą ir kt.

post banner

Taip pat bendrovė planuoja įsigyti kompiuterinę, programinę, telekomunikacinę įrangą, išplėsti telekonferencinę sistemą.


[recaptcha]

2018-07-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt