header / full width banner
Sveikata

Kūdikius apdalijo trispalvėmis kojinaitėmis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-05


Minint Lietuvos valstybingumo šimtmetį asociacija ,,Padedu augti“, VŠĮ „Mediapressa“, blogas „Suomiškas ugdymas“ ir Lietuvos savivaldybių asociacija pradėjo organizuoti prasmingą trispalvių kojinaičių mezgimo akciją ,,Lietuvai 100 – Sveikas, mažyli“.

Organizatorių nuotr.

Akcijos tikslas – suburti Lietuvos bei užsienio gyventojus, bendruomenes ir organizacijas megzti trispalves kojinaites 100-mečio kūdikiams ir taip paminėti Lietuvai svarbią sukaktį – Valstybės atkūrimo šimtmetį.

post banner

Šiuo metu bendradarbiaujant su Lietuvos gimdymo namais kojinaitės yra intensyviai dalinamos 2018 m. gimusiems naujagimiams.

Ketvirtadienį vienas tokių vizitų įvyko ir Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, kur akcijos organizatoriai bei jų koordinatoriai Klaipėdoje – Klaipėdos miesto rotušės ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro atstovai aplankė naujagimius ir įteikė jų mamytėms šiltas bei prasmingas dovanas – trispalves kojinaites.


[recaptcha]

2018-07-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt