header / full width banner
Svarbu, Transportas

Viešasis transportas važiuos kitaip

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-05


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ praneša, kad liepos 6 ir 7 dienomis dėl Mindaugo karūnavimo dienai skirtų renginių Klaipėdos centre bus koreguojamos viešojo transporto trasos.

Renginių ciklas prasidės penktadienį 11 val. vyks eisena iš Skulpūrų parko į Kruizinių laivų terminalą. Eisenos dalyviai, maždaug 11.10 val. įžengs į Herkaus Manto gatvę ties M. Mažvydo alėja, eis autobusų trasa iki Turgaus gatvės sankryžos su Tiltų gatve. Kol vyks eisena, autobusai važiuos jiems iš paskos pėsčiųjų greičiu.

Penktadienio vakarą prie “Arkos” paminklo koncertuos Kauno bigbendas, Rafailas Karpis ir Jurgis Brūza, tad nuo 19.45 iki 22.30 val. (arba kol važiuojamojoje dalyje neliks žmonių) per Pilies gatvę bus nukreipti 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 6E, 8, 10, 14, 41 maršrutai bei M5, M6, M8 maršrutiniai taksi.

Į šiaurinę miesto pusę jie važiuos įprasta trasa iki Senojo Turgaus žiedo, o toliau Galinio Pylimo, Pilies, Danės, Herkaus Manto gatvėmis kol vėl pasieks įprastas trasas. Apvažiavimų atkarpoje keleiviai bus išlaipinami Pilies ir Teatro stotelėse.

post banner

Į pietinę miesto pusę autobusai ir „mikriukai“ važiuos patvirtintais maršrutais iki Liepų, Naujojo Sodo ir Herkaus Manto gatvių sankryžos, toliau Naujojo Sodo, Naująja Uosto, Pilies, Galinio Pylimo gatvėmis iki Senojo Turgaus žiedo ir toliau įprastomis trasomis. Apvažiavimų atkarpoje keleiviai bus išlaipinami Senosios Perkėlos ir Teatro stotelėse.

Šeštadienį, nuo 11.45 iki 15 val. dėl renginio prie Žvejo skulptūros, bus nukreipti 4A maršruto autobusai iš Danės gatvės į Naujojo Sodo gatvę.

O dėl Vasaros estradoje šeštadienio vakarą vyksiančio grupės SEL koncerto bus pratęstas 8 ir 8E autobusų kursavimo laikas. Tvarkaraščiai bus paskelbti www.klaipedatransport.lt ir iškabinti Liepojos stotelėje. Grįžti bus galima ir naktiniu N1: autobusas važiuos įprastu grafiku, tačiau jis bus didesnės talpos.


[recaptcha]

2018-07-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt