P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Klaipėda atšventė Valstybės dieną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-06


Valstybės dienos minėjimo renginiai uostamiestyje penktadienį prasidėjo eisena, kuri judėjo nuo Tautinių kultūrų centro iki Kruizinių terminalo. Joje buvo ir įvairių tautybių atstovai, dalyvaujantys minėtojo centro veikloje, Klaipėdoje vykstančių žydų žaidynių, Europos senjorų šokių festivalio dalyviai.

Vidurdienį iškilmingai pakelta trispalvė Kruizinių laivų terminale, kurią parplukdė pasitikta jachta „Ambersail“, dalyvavusi lenktynėse Gioterburgas-Haga.

Į šventinių renginių pynę šiemet įsipina ir jau aštuntasis Europos senjorų šokių festivalis „Šokių pynė Lietuvai“.

Šventiniai renginiai tęsis vakare – nuo 20 val. prasidėjo koncertas prie paminklo „Arka“. Pirmojoje jo dalyje kartu su Kauno bigbendu tarpukario estrados dainas iš Danieliaus Dolskio repertuaro atliko Rafailas Karpis. Antrojo dalyje Stasio Povilaičio repertuaro ir kitas dainas dainavo Jurgis Brūzga.

Prisijungti prie visame pasaulyje vykstančio Lietuvos himno giedojimo 21 val. buvo galima ne tik prie „Arkos“, kaip jau įprasta, bet ir Kruizinių laivų terminale. Žvejybos uosto rajono bendruomenė tai buvo kviečiama daryti Vydūno gimnazijos kiemelyje.


  2018-07-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt