P0

Miestas, Svarbu

Jūros šventė – su eismo naujovėmis

Avatar

Martynas Vainorius
2018-07-10


Pirmadienį į pasitarimą dėl artėjančios Jūros šventės susirinkus įvairių institucijų atstovams didžiausia diskusija kilo dėl to, kaip per šią fiestą reikėtų elgtis su prie piliavietės esančiu pasukamuoju tilteliu, ties kuriuo susiformuoja spūstys.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Šventę rengiančios VšĮ “Klaipėdos šventės” atstovai siūlė leisti šiuo tilteliu naudotis tik vėlai vakare, apie 23 valandą, jau baigiantis Kruizinių laivų terminale vyksiantiems renginiams, o dienomis žmonių srautai turėtų eiti per piliavietės teritoriją. Tačiau tokia mintis nepasirodė tinkamas minėtosios problemos sprendimas nei merui Vytautui Grubliauskui, nei policijos atstovams. Juo abejojo ir Savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė.

Tad galiausiai buvo nutarta, jog tiltelis turėtų būti sukamas dar rečiau nei per ankstesnes šventes, kai tai būdavo daroma kas tris valandas.

Taip pat organizatoriai parašė, kad Viešosios tvarkos skyrius atkreiptų dėmesį į muzikantus, kurie be jokių leidimų ima koncertuoti su įgarsinimo aparatūra. Taip pernai įsikūrusieji prie “Arkos” net užgožė renginį, vykusį Atgimimo aikštėje.

“Dėl grojančių akustiškai tikrai jokių problemų nėra”, – sakė “Klaipėdos švenčių” vadovas Romandas Žiubrys.

Šiemet, skirtingai nei pernai, viešajam transportui jau bus leidžiama važiuoti Pilies gatve.

Ilgiausiai eismas bus draudžiamas Turgaus gatvėje – nuo liepos 26 d. 7 val. iki liepos 30 d. 18 val.

Naujovė šiemet bus tai, kad eismas, išskyrus viešąjį transportą, jau bus draudžiamas ir Taikos prospekto atkarpoje nuo Sausio 15-osios iki Bangų gatvės. Taip pat – Bangų gatvės atkarpoje nuo Kooperacijos gatvės iki Taikos pr. Nebus galima važiuoti ir Kūlių vartų gatve bei Tilžės gatvės atkarpa nuo Butsargių iki Kūlių vartų gatvės.

Pilies tiltas bus keliamas tik penktadienį, liepos 27-ąją. 19.45 val., kai įplauks Dangės flotilė, ir šeštadienį ryte įprastu metu. Vėliau jis pakils, kai išplauks minėtoji flotilė – liepos 29-ąją, 9 val.


2018-07-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt