P0

Kultūra

Parke – „Mėnesienos serenada“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-10


Publikos numylėti balsai ir veidai atvyksta į parką prie Klaipėdos koncertų salės.

Austėja Lukaitė (sopranas), Paulius Bagdanavičius (tenoras) ir Gražina Zalatorienė (fortepijonas) į pajūrį atveža labai gražios muzikos programą, pavadintą „Mėnesienos serenada“.

Liepos 11 d., trečiadienį, 20 val. Klaipėdos koncertų salės parko estradoje skambės dviejų dainininkų atliekama spalvinga lietuvių ir užsienio autorių vokalinė kūryba.

Operos solistė A. Lukaitė – universali artistė. Ji ne tik koncertuoja kaip solistė, bet ir vaidina „Domino“ teatre, dainuoja miuzikluose, filmuojasi lietuviškuose ir užsienio filmuose bei reklamose. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantė yra sukūrusi vaidmenis miuzikluose „Paryžiaus katedra“, „Neregėti sapnai“, dalyvavo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pastatymuose bei Dalios Ibelhauptaitės režisuojamose „Vilnius City Opera“ ir Vilniaus teatro „Lėlė“ spektakliuose.

P. Bagdonavičius – operos ir populiariosios muzikos dainininkas, dainų autorius, baigęs klasikinio vokalo studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Jis neretai matomas televizijos projektuose, laimėjęs „Lietuvos balsą“, išvyko studijuoti klasikinio dainavimo tarptautininėje Kardifo muzikos akademijoje. Yra labai populiarios grupės „el Fuego“ narys, kuriuo tapo vos pradėjęs vokalo studijas LMTA. Tačiau šįkart P. Bagdonavičius koncertuos kaip solistas, savo serenadas skirsiantis parke esančiai publikai ir žavingoms scenos partnerėms.

Vokalistams akompanuos G. Zalatorienė – pianistė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja – koncertmeisterė, tarptautinių konkursų laureatė, aktyviai koncertuojanti Lietuvoje ir užsienyje. Pianistė dalyvavo televizijos projekte „Triumfo arka“, festivaliuose „Sugrįžimai“, „Tytuvėnų festivalis“, „Aukštaitijos vargonų muzikos festivalis“, „Visagino pavasario muzika“ ir kituose. Atlikėja kartu su dainininkais buvo pakviesta dalyvauti tarptautiniuose konkursuose Vienoje, Taline, Rygoje, Sankt Peterburge ir kt..

„Mėnesienos serenados“ programoje – ištraukos iš lietuviškų operų ir miuziklų, puikiai žinomos dainos, (Gražinos arija iš Jurgio Karnavičiaus operos „Gražina“, „Skriski, skriski, Lietuvėlėn“ iš Giedriaus Kuprevičiaus miuziklo „Devynbėdžiai“, Algimanto Raudonikio „Švelnumas“,) ir kitos malonios staigmenos.

Tarp užsienio kompozitorių pavardžių – Giacomo Puccini, Georges Bizet, Franzas Leharas, Andrew Lloydas Webberis, Glenas Milleris bei kiti autoriai.


  2018-07-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt