header / full width banner
Svarbu, Sveikata

Susižalojo vaikas – kaltų nėra?

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-07-11


„Atviros Klaipėdos“ skaitytoja Dalia mums atsiuntė štai tokio turinio laišką: „Labai įdomu, kas prižiūri kar kar parko vaikų žaidimų aikštelę. Ką tik (antradienį- aut. pst.) vaikas lipo įsikibęs į virvę ir ją laikantis metalinis strypas nulūžo. Vaikas kūlvirsčiais vertėsi žemyn ant galvos, pasisukdamas kaklą. Tik laimingo atsitiktinumo dėka išvengta baisios traumos“.

Pirmiausia turime patikslinti, jog minėta vaikų žaidimo aikštelė yra Poilsio parko teritorijoje, bet ji KAR KAR parkui nepriklauso.

Skaitytojos nuotraukoje – vieta, kur nutiko nelaimė.

Žurnalistei bandant išsiaiškinti, kam konkrečiai priklauso minėtoji vaikų žaidimų aikštelė, teko apsišarvuoti kantrybe. Galiausia išsiaiškinę, kad už minėtosios vaikų žaidimo aikštelės eksploataciją bei priežiūrą yra atsakingas Sporto bazių valdymo centras, susisiekėme su šio centro direktoriaus pavaduotoja Jūrate Kenstavičiene.

Ji teigė apie vakarykštį mūsų skaitytojos praneštą įvykį nieko nežinanti, tačiau sakė, jog „dabar išsiuntėme darbuotojus išsiaiškinti situacijos“.

Paklausta, ar šioje vaikų žaidimo aikštelėje anksčiau yra buvę kokių nors nelaimingų atsitikimų, J. Kenstavičienė teigė, jog nelaimingų atsitikimų buvę nėra, bet „tėveliai skambina dažnai, yra atsakingi“.

post banner

„Šalia aikštelės yra pastatyti stendai, kur nurodyti mūsų telefonai ir jei kas nors būna ne taip – mums iškart skambina. Jei kokia konstrukcija sulūžta ar panašiai. Mes iškart į skambučius reaguojam, važiuojam, pataisom. Žmogus juk visą laiką prie aikštelės nestovi“, – sakė direktoriaus pavaduotoja. Tačiau dėl vakarykščio įvykio esą jokio skambučio sulaukta nebuvo.

Kartu ji tiksliai negalėjo atsakyti, kas kiek laiko yra privalu tikrinti vaikų žaidimo aikštelių techninę būklę, bet patikino, kad tai yra daroma nuolat ir už tai yra atsakingas konkretus centro darbuotojas.

Jis mums direktoriaus pavaduotojos nurodytu telefonu neatsiliepė ir neperskambino.

Jau po publikacijos paskelbimo klaipėdietė Alina „Atvirai Klaipėdai“ atsiuntė vaizdo medžiagą, kurioje matyti, kad viena iš šioje vietoje esančių sūpynių yra labai nestabili.


[recaptcha]

2018-07-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt