P0

Fotoreportažai, Svarbu, Švietimas

Pagerbė šių metų šimtukininkus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-13


Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas penktadienio vidurdienį piliavietės kurtinos salėje pagerbė šiemet egzaminuose 100-ukus gavusius uostamiesčio abiturientus. Tokių šiemet yra 139.

Kai kuriems abiturientams pavyko gauti ne vieną 100-uką tad iš viso aukščiausiųjų įvertinimų yra 197. Pernai tokių buvo 184, užpernai – 178.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Net 4 šimtukus šiemet gavo„Ąžuolyno“ gimnazijos abiturientas Martynas Linkevičius. Jis jam skirtos miesto vėliavos ir mero padėkos rašto atsiimti negalėjo, nes šiuo metu yra tarptautinėje fizikos olimpiadoje.


Švietimo vidus

Trim šimtukais savo atestatus papuošė Dominykas Gudauskas, Vilius Jaseliūnas, Simas Kuprelis, Justas Limša, Matas Antanas Strukčinskas, Laurynas Šaknys ir Goda Skiotytė iš tos pačios gimnazijos, kurioje iš viso užderėjo 96 šimtukai. “Baltijos” gimnazijoje tris šimtukus gavo Benas Volodzka, Klaipėdos liciejuje – Gustė Maleckaitė ir Sabina Puzemskaja. Tokiu pat pasiekimu gali pasigirti Evelina Žemeikytė iš Eduardo Balsio menų gimnazijos.

Iš kitų mokyklų taip pat išsiskiria Vytauto Didžiojo gimnazija (28 šimtukininkai ir 34 šimtukai) bei Klaipėdos licėjus (13 šimtukininkų, 21 šimtukas).


Daugiausiai šimtukų klaipėdiečiai pelnė iš anglų kalbos egzamino – 90, antroje vietoje – informacinės technologijos (38 šimtukai), trečioje – matematika (21 šimtukas), ketvirtoje – lietuvių kalba (14 šimtukų).

100-ukų šiemet abiturientams nepavyko gauti vokiečių kalbos ir chemijos valstybinių egzaminų metu.


2018-07-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt