P0

Transportas

Keturių maršrutų autobusai laikinai keičia trasas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-14


VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” praneša, kad iki sekmadienio, penki Klaipėdos viešojo transporto maršrutai aplenks UAB “Partizanas” organizuojamos Aludarių šventės teritoriją.

Savivaldybės administracijos nurodymu nuo liepos 13 d. 9 val. iki liepos 15 d. 9 val. uždraustas transporto eismas Bangų gatvės ruože nuo Bangų g. 5 iki Kūlių Vartų g. 5 ir Kūlių Vartų gatvės ruože nuo Kūlių Vartų g. 5 iki Kūlių Vartų g. 14. Dėl to keisis ir 2, 14A, 28 ir 30 maršruto trasos.

2 maršrutas:

Į šiaurinę miesto pusę: patvirtintu maršrutu, toliau Mokyklos, Liepų, Herkaus Manto gatvėmis ir toliau patvirtintu maršrutu;

Į pietinę miesto pusę: patvirtintu maršrutu, toliau Herkaus Manto, Liepų, Mokyklos gatvėmis ir toliau patvirtintu maršrutu.

14A maršrutas:

Į šiaurinę miesto pusę: patvirtintu maršrutu, toliau Taikos pr., pro PC “Saturnas” aikštelę, Tilžės g.  ir toliau patvirtintu maršrutu;

Į pietinę miesto pusę: patvirtintu maršrutu.

Transporto straipsnių vidus kompas

28 maršrutas:

Į šiaurinę miesto pusę: patvirtintu maršrutu, toliau Taikos pr., Tiltų, Liepų, Trilapio, Butkų Juzės, S. Nėries, Priestočio gatvėmis  ir toliau patvirtintu maršrutu;

Į pietinę miesto pusę: patvirtintu maršrutu, toliau Priestočio, Trilapio, Liepų, Tiltų gatvėmis, Taikos pr. ir toliau patvirtintu maršrutu.

30 maršrutas:

Į miesto pusę: patvirtintu maršrutu, toliau Bangų, Baltikalnio, Tilžės gatvėmis, galutinė stotelė perkeliama į Kulių vartų stotelę;

Į Smilgynų pusę: pradinė stotelė perkelta į Kūlių vartų stotelę, toliau Tilžės, Baltikalnio, Bangų gatvėmis ir  patvirtintu maršrutu.


2018-07-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt