P0

Fotoreportažai, Miestas

Šventė jau penktąją Aludarių dieną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-14


Šeštadienį “Švyturio” alaus darykla jau penktą kartą pakvietė į vienos dienos festivalį, skirtą Tarptautinei aludarių dienai paminėti.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Šiemetinė šventė skyrėsi nuo ankstesnių, nes jos centre – naujoji „Švyturys Brewery“ darykla. Be to, šventė išsiplėtė ir į greta esančias Bangų ir Kūlių vartų gatves – šalia gamyklos esančios jų atkarpos buvo uždarytos ir paverstos šventės teritorija. Čia jau nuo pietų būriavosi nemažai klaipėdiečių ir miesto svečių, kurių neišgąsdino net prapliupęs  lietus. Eilutė rikiavosi ir prie ekskursijos po alaus daryklą.

Šventės dalyviams siūlyta degustuoti daugiau kaip 12 alaus (taip pat ir nealkoholinio) rūšių.

Šventės metu degustacijas vedė ir su alaus skonių įvairove pažindinę „Švyturio“ darbuotojai yra skirtingų sričių atstovai – vieni dirba prie gamybos linijų, kiti užsiima eksperimentais su craft alumi.

Šventės metu trijose scenose iki pat vakaro pasirodė „G&G Sindikatas“, Leon Somov, „ba.“, komikai Olegas Šurajevas ir Mantas Bartusevičius, „Solo Ansamblis“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Freaks on FLoor“, „Baltasis Kiras“, „Flash Voyage“, „Parranda Polar“, Dj Audrius Kaštonas.

Su alumi derantį maistą čia siūlė „MOMO grill“, „Keulė Rūkė“, „PANK‘olis“, „Meat Lovers“, „dešrainis24.lt“,„Peligroso“, „Sinners Burgers“, „City Chef“, „Ice Dunes“, „Vagonas“, „Pizzaland“.


2018-07-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt