P0

Regionas

Kviečia rinktis traukinį ir… laimėti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-16


Kuršių nerijos kultūrinių ir gamtinių vertybių išsaugojimui svarbūs darnaus turizmo principai prasideda jau nuo pasirinkto keliavimo būdo. Neringos savivaldybė jau ne vienerius metus kurorto lankytojus kviečia asmenines mechanines transporto priemones keisti į alternatyvias ar viešąjį transportą.

Keliauti saugiai ir ekologiškai skatinantys „Lietuvos geležinkeliai“ bei Lietuvos ir pasaulio reklamos profesionalus vienijanti reklamos mokykla „The Atomic Garden Vilnius“ šešiasdešimt jaunųjų reklamos talentų sukvies į Neringoje organizuojamą kūrybinį konkursą „Creative Brief Session“.

Neringos savivaldybė praneša, kad jau antradienį, liepos 17 d. „Pajūrio ekspreso” traukiniu konkurso dalyviai išvyks į Nidoje vyksiančią kūrybinę sesiją, kurios metu kurs koncepcijas ir siūlys idėjas, kaip keisti keliaujančių žmonių įpročius ir rinktis aplinkai draugiškesnę transporto priemonę – traukinį.

Geriausią idėją pasiūliusi dalyvių pora bus apdovanota 7 700 eurų vertės reklamos kūrybos studijų stipendijomis, antrosios vietos laimėtojai – 50 %, o tretieji – 30 % nuolaida kursams „The Atomic Garden Vilnius“ reklamos mokykloje. Be to, „Lietuvos geležinkeliai“ įgyvendins nugalėtojų pasiūlytą idėją.

„Išlaipinti lietuvius iš nuosavų automobilių – nemenkas iššūkis. Užsibrėžėme ambicingą tikslą paskatinti automobilius turinčius žmones kelionėms rinktis aplinkai draugiškesnę alternatyvą – viešąjį transportą. Šiam tikslui suvienysime ne tik jaunuosius reklamos talentus, prie projekto jungiasi ir Neringos savivaldybė, kviesianti mažinti transporto sukeliamą taršą ir į kurortą keliauti viena „žaliausių“ transporto priemonių – „Pajūrio ekspreso“ traukiniais“, – pranešime cituojamas „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Mantas Bartuška.

Teigiama, kad didesni keliaujančių viešuoju transportu srautai padėtų spręsti ne tik ekologijos problemas. Neringos savivaldybė nuolat ieško inovatyvių sprendimų, kurie didintų kurorto svečių pasitenkinimą ir spręstų keleivių srautų bei automobilių spūsčių problemas, tad tikimasi, kad kūrybiniai sprendimai leis ne tik tausoti aplinką, bet ir didins kurorto konkurencinį pranašumą.

Sesijos metu pranešimus projekto dalyviams skaitys reklamos profesionalai iš užsienio: „MullenLowe Group“ kūrybos direktorius Alex Okada (Didžioji Britanija), prekės ženklų strategė, Danish School of Media and Journalism (DMJX) dėstytoja Clare McNally (Danija), „Publicis DWL“ kūrybos direktorius Michał Kisielewski (Lenkija), „Ogilvy Madrid“ kūrybos vadovas Lucas Gracia Bonet (Ispanija) ir kiti.

Kūrybinėse dirbtuvėse jauniesiems talentams talkins reklamos grandai, dirbantys didžiausiose Lietuvos reklamos agentūrose: „DDB Vilnius“ kūrybos vadovas Arnas Aukštikalnis, „Adell Taivas Ogilvy“ kūrybos vadovas Dominykas Žilėnas, „Folk“ kūrybos vadovas Ignas Kozlovas, „Not Perfect“ kūrybos vadovė Renata Šarkauskaitė, „New!“ meno vadovas Regimantas Pranaitis.

 


  2018-07-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt