Kviečia rinktis traukinį ir… laimėti

Regionas

Kuršių nerijos kultūrinių ir gamtinių vertybių išsaugojimui svarbūs darnaus turizmo principai prasideda jau nuo pasirinkto keliavimo būdo. Neringos savivaldybė jau ne vienerius metus kurorto lankytojus kviečia asmenines mechanines transporto priemones keisti į alternatyvias ar viešąjį transportą.

Keliauti saugiai ir ekologiškai skatinantys „Lietuvos geležinkeliai“ bei Lietuvos ir pasaulio reklamos profesionalus vienijanti reklamos mokykla „The Atomic Garden Vilnius“ šešiasdešimt jaunųjų reklamos talentų sukvies į Neringoje organizuojamą kūrybinį konkursą „Creative Brief Session“.

Neringos savivaldybė praneša, kad jau antradienį, liepos 17 d. „Pajūrio ekspreso” traukiniu konkurso dalyviai išvyks į Nidoje vyksiančią kūrybinę sesiją, kurios metu kurs koncepcijas ir siūlys idėjas, kaip keisti keliaujančių žmonių įpročius ir rinktis aplinkai draugiškesnę transporto priemonę – traukinį.

Geriausią idėją pasiūliusi dalyvių pora bus apdovanota 7 700 eurų vertės reklamos kūrybos studijų stipendijomis, antrosios vietos laimėtojai – 50 %, o tretieji – 30 % nuolaida kursams „The Atomic Garden Vilnius“ reklamos mokykloje. Be to, „Lietuvos geležinkeliai“ įgyvendins nugalėtojų pasiūlytą idėją.

„Išlaipinti lietuvius iš nuosavų automobilių – nemenkas iššūkis. Užsibrėžėme ambicingą tikslą paskatinti automobilius turinčius žmones kelionėms rinktis aplinkai draugiškesnę alternatyvą – viešąjį transportą. Šiam tikslui suvienysime ne tik jaunuosius reklamos talentus, prie projekto jungiasi ir Neringos savivaldybė, kviesianti mažinti transporto sukeliamą taršą ir į kurortą keliauti viena „žaliausių“ transporto priemonių – „Pajūrio ekspreso“ traukiniais“, – pranešime cituojamas „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Mantas Bartuška.

Teigiama, kad didesni keliaujančių viešuoju transportu srautai padėtų spręsti ne tik ekologijos problemas. Neringos savivaldybė nuolat ieško inovatyvių sprendimų, kurie didintų kurorto svečių pasitenkinimą ir spręstų keleivių srautų bei automobilių spūsčių problemas, tad tikimasi, kad kūrybiniai sprendimai leis ne tik tausoti aplinką, bet ir didins kurorto konkurencinį pranašumą.

Sesijos metu pranešimus projekto dalyviams skaitys reklamos profesionalai iš užsienio: „MullenLowe Group“ kūrybos direktorius Alex Okada (Didžioji Britanija), prekės ženklų strategė, Danish School of Media and Journalism (DMJX) dėstytoja Clare McNally (Danija), „Publicis DWL“ kūrybos direktorius Michał Kisielewski (Lenkija), „Ogilvy Madrid“ kūrybos vadovas Lucas Gracia Bonet (Ispanija) ir kiti.

Kūrybinėse dirbtuvėse jauniesiems talentams talkins reklamos grandai, dirbantys didžiausiose Lietuvos reklamos agentūrose: „DDB Vilnius“ kūrybos vadovas Arnas Aukštikalnis, „Adell Taivas Ogilvy“ kūrybos vadovas Dominykas Žilėnas, „Folk“ kūrybos vadovas Ignas Kozlovas, „Not Perfect“ kūrybos vadovė Renata Šarkauskaitė, „New!“ meno vadovas Regimantas Pranaitis.

 

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Nuomonės

Lauksime naujo LTG vadovo konkurso?

Rusijos Federacijos Kaliningrado srities gubernatorius Antonas Alichanovas tęsia mitologijos apie „eksklavą blokuojančią Lietuvą” repertuarą savo šalies žiniasklaidoje. Dar gąsdina Kremliaus ...
2022-07-06
Skaityti daugiau

Nuomonės

Post Scriptum muilo operai

Baltarusijos valstybei priklausančios įmonės „Belaruskalij” (BK) produkcijos tranzitas Vakarų valstybių sankcijų sąlygomis per Lietuvą anos savaitės pabaigoje ir šios pradžioje ...
2021-12-15
Skaityti daugiau

Nuomonės, Svarbu

Apie trąšas, sankcijas, Baltarusiją ir „kolektyvinį Landsbergį“

Sukako vieneri metai, kai pateikusi ambicingą veiklos programą ir Nacionalinį pažangos planą iki 2030 metų, Ingridos Šimonytės Vyriausybė pradėjo darbą ...
2021-12-12
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This