P0

Regionas

Palangoje ne visi eismo dalyviai drausmingi

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-16


Vasaros įkarštyje Palangoje aktyvų poilsį dviračiais, elektriniais paspirtukais, riedlentėmis ar kitomis panašiomis transporto priemonėmis renkasi daug poilsiautojų ir vietos gyventojų. Toks judėjimas yra patogus, padeda greičiau pasiekti norimas vietas, pamatyti daugiau gražių kurorto vietų.

Policijos nuotr.

Tačiau policija praneša, kad neretai šių transporto priemonių vairuotojai pažeidžia Kelių eismo taisyklių reikalavimus ir kelia grėsmę tiek savo, tiek kitų eismo dalyvių gyvybei ir sveikatai.

Dažnai transporto priemonių mėgėjai išsinuomoja dviratį ar keturių ratų transporto priemonę ir smaginasi važiuodami Palangos gatvėmis, nepaisydami kelio ženklų, važiuoja draudžiamose vietose. Neretai važiuodami keliu nepilnamečiai nebūna užsidėję šalmų, kuriuos iki 18 m. yra privaloma dėvėti.

Policijos pareigūnai aktyviai vykdo prevencines priemones ir drausmina pažeidėjus.

Palangos pareigūnai praėjusį penktadienį tikrino, kaip mieste pėstieji ir dviratininkai vykdo Kelių eismo taisyklėse nustatytas pareigas.

Pranešama, kad reido metu buvo nustatyta 14 Kelių eismo taisyklių pažeidimo atvejų, iš jų 4 padarė pėstieji, 7  – dviratininkai, 3- elektrinių paspirtukų vairuotojai.

Teigiama, jog pareigūnai ir toliau vykdys tikslines priemones bei prižiūrės, kad kurortas būtų saugus visiems eismo dalyviams.

 

 


2018-07-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt