P0

Sportas

Klaipėdoje – tarptautinis paplūdimio futbolo turnyras (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-17


Tradicinis, šiemet mėgėjų jau aštuntąjį kartą Klaipėdoje rengiamas paplūdimio futbolo turnyras, įgavo tarptautinių varžybų statusą – jame pirmą kartą dalyvaus komanda iš užsienio.

Organizatorių nuotr.

Turnyro dėl „Švyturio“ taurės organizatoriai lieka ištikimi tradicijoms ir varžybas rengia pajūrio ruože tarp antrosios Melnragės ir Girulių, vadinamojo Neįgaliųjų paplūdimio teritorijoje. Šiemet varžybos vyks liepos 21-ąją, šeštadienį, startas joms bus duotas 10 valandą.

Paskelbus komandų registracijos pradžią visos 12 vietų buvo kaipmat užpildytos – nenuostabu, nes šis nuo 2011 metų turnyras per 7 metų istoriją tarp futbolo mėgėjų tapo puikiai žinomas ir netgi laikomas neoficialiu Lietuvos čempionatu, jame varžosi ir mėgėjai, ir futbolo aikštėse didžiulę patirtį turintys žaidėjai, netgi buvę nacionalinės rinktinės futbolininkai.

Šiemet į turnyro metraštį bus įrašytas istorinis faktas – varžybos pirmą kartą bus tarptautinės, mat dėl pagrindinio trofėjaus kovos ir komanda iš Kaliningrado.

Kaip ir anksčiau, 12 komandų burtų keliu bus suskirstytos į 2 grupes, iš kurių po 4 komandas žengs į kitą etapą.

Čempionų titulą šiemet gins „DFDS Seaways“ ekipa, pernai po atkaklios kovos finale įveikusi vilniečių „Igol“.

Varžytis šiemet panoro kur kas daugiau ekipų, deja, turnyrą organizuojantys Klaipėdos futbolo entuziastai kol kas nėra pajėgūs priimti visų norinčiųjų.

Turnyras dalyvius traukia ne tik dėl galimybės pasivaržyti – jis tarp futbolo mėgėjų garsėja kaip renginys, pasižymintis itin puikia atmosfera, todėl jį pamėgo ne tik futbolininkai, bet ir jų šeimų nariai.

Kas: Paplūdimio futbolo turnyras dėl „Švyturio“ taurės

Kada: liepos 21 d., 10 val.

Kur: Neįgaliųjų paplūdimys, Klaipėda. Koordinatės: https://goo.gl/m2gvD3

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.


2018-07-17

Vienas komentaras apie “Klaipėdoje – tarptautinis paplūdimio futbolo turnyras”

  1. Pataisymas: Oficialus Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas vyksta kiekvienais metais, jau daug metų. Čempionatą organizuoja LFF pagal visas FIFA paplūdimio futbolo taisykles, jame teisėjauja FIFA kategorijas turintys teisėjai. Šiais metais čempionatas vykdomas 3 turais. Prienai (06.17), Kupiškis (07.07), Nida(07.28). Čempionate dalyvauja 8 komandos iš įvairių miestų, Klaipėdos komandos taip pat nuolat kviečiamos į jį atvykti. Sveikiname turnyro organizatorius ir linkime sekmės organizuojant šį turnyrą !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt