P0

Kriminalai ir nelaimės

Automobilis buvo prifarširuotas cigarečių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-18


Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūnai Panemunės kelio poste sulaikė Rusijos piliečio automobilį VW CADDY KOMBI, kuriame aptiko tabako gaminių už daugiau nei 3000 eurų.

Muitinė praneša, kad šeštadienį apie 10 val. į Panemunės kelio postą minėtu automobiliu iš Kaliningrado srities atvykęs 62 metų Rusijos pilietis pareigūnams žodžiu deklaravo, kad vežasi 2 pakelius cigarečių ir 1 litrą alkoholinių gėrimų.

Kilus įtarimui, kad minėtas pilietis gali gabenti nedeklaruotų prekių, pareigūnai lengvąjį automobilį ir jame buvusius daiktus patikrino mobiliąja rentgeno kontrolės sistema, o po to ir detaliai. Pareigūnai automobilio abiejose durelėse, atsarginiame rate ir dviejuose galiniuose ratuose rado 1062 paslėptus pakelius įvairių rūšių cigarečių be banderolių, vertinamų daugiau nei 3000 eurų.

Automobilis VW CADDY KOMBI ir neteisėtai gabenti tabako gaminiai sulaikyti. Rusijos piliečiui surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Už šį pažeidimą jam gresia bauda nuo 2700 iki 6000 eurų su cigarečių ir transporto priemonės konfiskavimu.


2018-07-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt