P0

Miestas, Svarbu

Išrovė krepšinio stovą (3)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-07-19


Klaipėdietis Algirdas savo feisbuko paskyroje pasidalino štai tokiu įrašu:

“Gerbiamas Klaipėdos miesto mere, Vytautas Grubliauskas, šiandien (trečiadienį – AK pst.) sūnus išėjęs į kiemą (Statybininkų pr. 22, Klaipėda) pamėtyti į krepšį apstulbo – krepšys dingo! Taip, jis tiesiogine žodžio prasme pradingo! Atvažiavo ryte kažkokie darbininkai su specialia technika, išrovė visą krepšinio stovą ir išsivežė su visa (MŪSŲ PAČIŲ renovuota) lenta, lanku ir tinkleliu!

Taip, mes patys šitą krepšinio stovą prieš ketverius metus prikėlėm naujam gyvenimui! Darbininkų paklausus, kodėl taip daro, buvo trumpai atsakyta, kad pagal kažkokį potvarkį yra naikinamos visos senos (tarybinės) metalinės karstyklės, keliančios pavojų.

Kam jis kėlė PAVOJŲ?! Jums, vaikams? O gal trukdė ant žalios vejos statantiems automobilius!?

Šalia styrantys seni supuvę vamzdžiai, keliantys tikrą pavojų, net nepaliesti, stovi ir toliau. Jūsų žiniai, vienas jų prieš keletą savaičių nuvirto greta žaidžiančių vaikų! Taip, jis tiek surūdijęs buvo, kad nuvirto, visa laimė, kad ne ant vaikų.

O krepšinio stovas, kurio be specialios technikos net nebūtų pavykę išversti, kažkam trukdė ir jį buvo privalu panaikinti.

Šito poelgio aš niekaip kitaip neįsivaizduoju, kaip tik tai kad jūs skatinate mūsų vaikų polinkį į alkoholį, rūkymą ir nusikaltimus! Geriau būtumėte aplink tą krepšį aikštelę išasfaltavę, kad vaikai norėtų dar labiau sportuoti!

Šiandien (trečiadienį – AK pst.) skambinau į savivaldybę, “Debreceno valdas” – niekas negalėjo paaiškinti, kas ir kodėl taip padarė! Savivaldybė pasiūlė kreiptis į policiją.

Kreipiausi, bet buvo atsakyta, kad pareiškimą turi parašyti namo pirmininkas ar administratorius! Šiaip bet kas negali! Vėl biurokratinė siena! Administratorius sako rašyk pretenziją, mes ją perduosim policijai ir t.t. BIUROKRATIJA! O kur, gerbiamas mere, jūsų LOZUNGAI?! Klaipėda – Europos sporto miestas?! Būkime iniciatyvūs, skatinkime jaunimą sportuoti ir t.t. ABSURDAS! Grąžinkite krepšinio stovą!”

Krepšinio stovą žada atstatyti

Ketvirtadienį iki pietų “Atviros Klaipėdos” žurnalistei kaltų dėl dingusio krepšinio stovo rasti nepavyko.

Po pietų, atsakydama į mūsų užklausimą, Savivaldybės administracijos Socialinės infrastruktūros priežiūros skyriaus vedėja Inga Kubilienė sakė, kad jų skyrius, vykdydamas vaikų žaidimo aikštelių renovaciją,  išsiuntė paklausimus namų administratoriams, ar jų teritorijoje nėra grėsmę keliančių, nesaugių įrenginių, kuriuos reiktų pašalinti.

“Mes atsakymų gavome daug, gal net virš 200, tikrai daugelis tų aikštelių atrodo labai nesimpatiškai ir pagal tuos parašymus bei gautas nuotraukas, vizualizacijas, pradėjome vykdyti darbus”, – sakė valdininkė.

Ji patarė minėto namo suinteresuotiems gyventojams susisiekti asmeniškai su ja, elektroniniu paštu inga.kubiliene@klaipeda.lt atsiunčiant kiemo nuotraukas bei paskambinant telefonu (8-46) 39 60 81.

I. Kubilienė neatmetė galimybės, kad šiame kieme rudeniop galima būtų pastatyti naują, patikimesnį krepšinio stovą su aikštele.

Klaipėdiečio feisbuko nuotr.

 


  2018-07-19

  3 komentarai “Išrovė krepšinio stovą”

  1. AvatarAnonimas (IP: 78.61.189.223)

   Nuorukas rankios iš neturėjimo kà veikti… Sugadinta vasara vaikams, nebeturi net kur kamolio pamėtyti, sėdi užsidare namuose.. Lai pastato supynes, krepšinio stadiona, šitiek neišnaudoto ploto. Po krūmais alkoholikai slapstosi… Kodel negalime išnaikinti krūmus, medžius įrengti nauja žaidimù parkelį mūsù Vaikams naujai kartai! Ar gi geriau palikti krūmus alkoholikams kurie naudoja kaip viešajį WC! Pagalvokime apie vaikus apie jù saugumà, kada jeigu ne dabar!

   • AvatarKarolis (IP: 77.79.58.189)

    Tokie dalykai vyksta ne tik pas jus. Mūsų kieme taip pat užkliuvo krepšinio stovai. Matyt valdininkams labiau rūpi mašinos nei vaikų gerovė. Jie nesupranta, kad jei mašinas vairuos zombiai toli nenuvažiuosime.

  2. AvatarAnonimas (IP: 86.100.107.82)

   O ką per vasara kiemo vaikai dabar turės veik,tai gal pirma reikėtu apžiūrėti tas aikšteles,o tik paskui griauti ko PATYS nepastatėt.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt