P0

Regionas

Neringiškių šeimoms – daugiau nemokamų paslaugų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-19


Neringos savivaldybė praneša, kad pradedamos projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Neringos savivaldybėje“ atnaujintos veiklos. Daugiau apie jas bei įgyvendinamą projektą bus galima sužinoti liepos 24-ąją.

Pagrindinis projekto tikslas – visiems Neringos gyventojams teikti kompleksines paslaugas – psichologinę pagalbą, šeimos įgūdžių ugdymo ir sociokultūrines paslaugas. Taip siekiama padėti neringiškių šeimoms spręsti patiriamus sunkumus ir tuo pačiu užbėgti už akių galimoms krizinėms situacijoms.

Palmiros Mart nuotr.

Projekto programoje numatytas šešių skirtingo pobūdžio paslaugų paketas – nuo šeimų ir individualių konsultacijų iki pozityvių tėvystės mokymų. Idėją inicijavusiai Neringos savivaldybei projekto veiklas įgyvendinti padės konkurso būdu atrinktas partneris – VšĮ Šv. Ignaco Lojolos kolegija.

Projekto veiklos papildys nemokamų paslaugų spektrą šeimoms, susiduriančioms su sunkumais ar norinčioms įgyti žinių, kaip įveikti krizes bei kurti darnius santykius su artimiausiais žmonėmis. Šiam ketverių metų projektui iš Europos socialinio fondo skirta daugiau nei 88 tūkstančių eurų. Tikimasi, kad per šį laikotarpį pagalbos ir papildomų paslaugų sulauks beveik šimtas neringiškių.

Projekto veiklų pristatymas – liepos 24-ąją, antradienį, 16 val. Neringos savivaldybės administracijos trečiojo aukšto posėdžių salėje (Taikos g. 2, Neringa).


  2018-07-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt